Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedése...

Antidepresszáns szedése okozhat deperszonalizációt vagy derealizációt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

2012 óta szedek antidepresszánsokat és még soha életemben nem tapasztaltam az általad felsorolt tüneteket. Tehát a válasz röviden: NEM


Szerintem az antidepresszánsok pont arra vannak hogy megszüntessék a panaszokat és ne okozzák. Viszont ha neked ilyen tüneteid vannak mondd el az orvosodnak mert lehet másfajta gyógyszerre lesz szükséged (pl: olanzapine, paliperidone)

2016. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A betegség okozza...szedd a gyógyszered, és ne aggódjál.
2016. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2016. júl. 5. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem ezek a dogok kínoztak sokáig, azt sem tudtam mi az, mintha egész lényemet kívüről láttam volna, hirtelen megjelentek a tünetek, tartottak egy órát és eltűntek. Rengeteget aggódtam miattuk. Végül orvoshoz mentem aho SSRI antidepresszánst írtak fel, paroxetin-t.

3 éve és 3 hónapja szedem, azóta a tünetek etűntek, rendkívül jól érzem magam, szinte azt mondhatom, hogy tökéletes minden.

Egyszóval: a kérdésedre a válasz nem, a tapasztalataim szerint a gyógyszer nem okoz effélét.

2016. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat!! azt meg megkerdezhetem nektek mikor kezdett el hatni az antidepresszáns? Koszonom
2016. júl. 6. 06:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt kezdett valamit hatni de másfél hónap után volt az igazi.
2016. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszod:))
2016. júl. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!