Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akinek használt...

Van itt olyan, akinek használt az antidepresszáns szorongásra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Pl én.
2016. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit szedtél vagy szedsz? Mennyi idô után használt?
2016. júl. 8. 07:05
 3/10 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem is hatott. Én Escitillel kezdtem, Cymbalta vállt be.
2016. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nálad mennyi idő után kezdett igazán hatni?
2016. júl. 8. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Serlift (sertralin). Úgy a 4.héttől lett érezhetően jobb és kb a 10.-re érte el a maximumot, azóta jó. Másfél éve szedem már.

2016. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem az első is hozta a hatását, de nem annyira, kb. 8-9 hétnél, de a másik mivel már valamennyire jobb volt az elsővel, hamarabb meghozta a várt eredményt. szerintem 4 hét, most jó, de kellett hozzá hangulatstabilizátor, mert ingadozott.
2016. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 8. 16:54
 8/10 A kérdező kommentje:
És érezték mèg bármilyen mellèkhatást vagy minden elmúlt és teljesen jól vagytok?
2016. júl. 8. 17:29
 9/10 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem első hetekben jelentkeztek a mellékhatások, el se tudtam menni dolgozni két hétig. Utána jobb lett, most semmi mellékhatás.
2016. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem, de soha többet nem szedném. Eleinte csak fél szemet kaptam, már az is hatott, szinte azonnal, nem is értem miért, de szépen lassan felemelték 4 db-ra, én hülye pedig beszedtem. Olyan függő lettem, hogy többszöri nekifutásra sikerült csak leállni vele. Szerencsére már megerősödtem annyira lelkileg, hogy az életben nem lesz szükségem többet ilyen szarokra.
2016. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!