Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok,2 hét múlva...

Ancseszkava kérdése:

Pánikbeteg vagyok,2 hét múlva repülőre kellene ülnöm, a jegy már megvan.2 órás út vár rám. Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Sajnos borzasztóan félek a bezártságtól és nagyon erősen szorongok most is! Ha tudtok valami jó könyvet v. tapasztalatot megosztani velem, azt megköszönném? SOS!
2016. júl. 7. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Állítsátok meg a Földet! Le akarok szállni. / graffiti
2016. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"a bezártságtól félek,hogyha rosszul leszek,nem tudok hová elmenekülni,vagyishogy leszállni" - az embernek sokszor menekülési késztetése van, ha pánikrohamot kap, de ha ennek a késztetésnek nem tud eleget tenni, abba nem hal bele, nem történik semmi, ugyanúgy elmúlik a roham. Csak nagy levegő, benntartani pár másodpercig és kifújni, közben nyugtatni magad, hogy mindjárt elmúlik, ahogy mindig szokott. Az utaskísérőnek szólhatsz, hogy pánikbeteg vagy, és megkérheted, hogy ültessenek át máshova, hogy legalább egy kicsit "máshol" legyél, mint eddig. Gondolom, hogy repülőn az átlagnál gyakrabbak a pánikrohamok (repüléstől való félelem + bezártság + várakozási nyugtalanság), úgyhogy talán kis gyakorlatuk is van a pszichés vezetésben.
2016. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csillapítja a frontin az erős szorongást is, még a pánikrohamot is. Persze nem a 0,25, hanem lehet, hogy 2-3 db is szükséges lesz egyszerre.
2016. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a segítséget! Attól is tartok,hogy azt mondják majd,hogy ha tudja,hogy pánikbeteg,akkor minek ül gépre??? :)
2016. júl. 7. 22:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondják csak azt, de ha már fenn van a gép a levegőben, akkor ennyi. Most mit csináljon, aki pánikbeteg, feküdjön be a temetőbe? Annak is élni kell az életét valahogyan...
2016. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a buszon meg zárt terekbe. Azon agyaltam, h úristen most mit csináljak hát rosszul vagyok.. Szerencsére le tudtam küzdeni, remélem neked is sikerülni fog :)
2016. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!