Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában elég fáradtnak,...

Mostanában elég fáradtnak, kimerültnek, és kedvtelennek érzem magam, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy mostanában már napok óta fáradékony vagyok, összevissza alszok, hulla fáradtan fekszek le nem bírok elaludni normálisan, és mindig fáradtan ébredek fel és így megyek munkába meg így is jövök haza. A dolognak vannak előzményei amiket nem vettem sajnos figyelembe. Mostanában több sikertelenség ér engem kb 2 hónapja hetekig idegeskedtem egy dolog miatt amit most nem részleteznék, de ezen már túl estem, minden rendben van ilyen téren, de ugyanúgy feszültnek érzem magam és fáradtnak. A társasági életem nem a legjobb, mostanában senkivel nem tudok olyan jól elbeszélgetni mint eddig, a kollégáimmal is csak úgy beszélek hogy ők mondják a dolgot én meg max aha-val reagálok. Ugyan akkor néha vannak pillanatok amikor sírok a nevetéstől, de amikor ezek túl mennek depisnek érzem magam. Régóta vágyok párkapcsolatra de ez nem jött össze eddig soha életembe. Kövér voltam, lefogytam, jól éreztem magam a bőrömben, magamhoz képest jól teljesítettem rengeteg mindenbe akkor, az önbizalmam a -10 ről a 100 ra emelkedett. De már megint padlón vagyok, éhesen jövök haza munkából de alig bírok enni. Van amikor telezabálom magam, van amikor örülök ha reggel egy zsömlét megbírok enni. Az utóbbi pár napban valahogy amikor picit csatlakozok egy társasághoz mindig azt érzem hogy semmibe vesznek, és levegőnek néznek, pedig tudom hogy nem igaz. Munkahelyemen a munkámba jól teljesítek, pörgök, csinálok amit kell mert most nagy munkák vannak kiadva, megy a hajtás annak ellenére hogy fáradt vagyok a főnökeim megvannak elégedve, nem lógnak a nyakamba meg úgymond amikor csinálom legalább kikapcsolom az agyamat. A jövőmmel is aggódom hogy mi lesz hogy lesz. 24 évesen nem volt párkapcsolatom semmi, és hiába próbálkozok nem megy Nagyon barátaim sincsenek, a mindennapjaim unalmasak. Néha határozott vagyok és talpra esett valamikor meg egy szerencsétlen lúzer aki életre nem alkalmasnak érzem magam, és sajnos néha látják is hogy vannak dolgok amikben nagyon béna vagyok,d e vannak amikben viszont oda tudom tenni magam. Nem rég volt a születésnapom és nem igazán kaptam túl sok köszöntést. Páran felköszöntöttek akikre tudom hogy számíthatok, meg volt egy kellemes meglepetésem egy olyas valaki látogatott meg akiről azt hittem soha nem láthatom, de lényegében nem érzem túl jól magam. Most is szívem szerint már aludnék de nem tudok, már kínomba írom ki a kérdést hogy mit csináljak hogy végre kibírjam magam lélekben pihenni mert fizikailag nincs bajom, annak ellenére hogy fizikai munkát végzek nem fáradok el csak agyilag.
2016. júl. 7. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet ez de szerintem mindenképp keress fel egy pcihológust!Ez így nagyon nem jó.
2016. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vszeg depressziós panasazid vannak ez a rossz hír. Viszont a jó hír hogy ezen pszichiáter által felírt gyógyszerek (pl: brintellix, valdoxan, lexapro) kiválóan lehet segíteni.


Gyógyulást kívánok

2016. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!