Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Piracetam tapasztalatok/követk...

Piracetam tapasztalatok/következményei?

Figyelt kérdés
főleg annak a tapasztalatai érdekelne aki vizsgaidőszakban vagy akadémikus/egyetemi tanulmányok alatt használta esetleg aki folyamatosan használta és nem történt olyan hogy egyszer csak megszűnik hatni? illetve milyen következménye lett a többhónapi szedésének?

2016. júl. 9. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
minek kell piracetamot szedni egy egyetemistának? Ez demenseknek való meg agyi betegeknek. Neked valami serkentő gyógyszer kéne mint ritalin vagy strattera esetleg wellbutrin. Beszéld meg kezelőorvosoddal te nagyon okos
2016. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézd meg a szakembereknek szóló tájékoztatót az OGYEI oldalán. Mind egészségesekben és deficitesekben is növeli a kognitiv képességeket. Amiket mondtál azokhoz meg nehéz hozzájutni és/vagy tönkretesznek. A nootropikumoknak nincsenek mellekhatasaik illetve vannak klinikai tanulmányok hogy egészségeseken is növelték a kognitiv képességeket néhány alzheimeres szer. demenciásoknak meg már minek ha elhaltak az idegsejtek hiába növelik meg a neurotranszmittereket ha nincs mire hatni. Amúgy meg több hónapos hosszú távú használója vagyok a piracetám nevű szernek fogalmad sincs milyen hatása van ez növeli az acetilkolint meg a glutamatot és az OGYEI igen is elismerik egészségeseknél is növeli a kognitiv funkciokat. nekem van tapasztalatom a témában érdekelnek ezek a szerek többet kipróbáltam már csak a piracetám már nem úgy működik mint ahogy először vagy éppen én szoktam hozzá hogy jobb vagyok.
2016. júl. 10. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire jól értesz hozzá minek teszel fel kérdést?
2016. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert más tapasztalatai érdekelnének
2016. júl. 24. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A Piracetam az gyenge, alig észrevehető, (2 nap után semmit nem érzel tőle) annál még a ginko biloba és a ginseng is erősebb. Noopept az viszont tényleg nagyon jó, mellékhatások nélkül, még nagy dózisban is.


Valóban nem kell demensnek lenni, hogy az ember szedje, sőtt általában nem is ők szedik, csak Magyarországon agyhalottaknak írják fel, ráadásul az ótvar Piracetamot.

2017. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Infúzióban szokták adni, ott komolyabb hatása van, egy ismerősöm elbeszélése szerint, a tablettásból viszont semmit nem érzékeltem.
2019. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Most bukkantam a kiírásodra. Érdeklődök a piracetám iránt. Mik a tapasztalataid? Nagyon köszi, ha írsz egy privit!
2022. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Plevente válasza:

Tegnap fejeztem be egy 5 alkalmas Nagy dózisú piracetam infuzio kurat. Alkalmankent 12 000mg. Fülzúgásra irta ki a doki mikrokeringes javitasara.

Fulzugas maradt de szemuveg nelul olvasok ujra :) gondolom nem marad igy sokaig.

Igy 50 felett erdemes lehet egy ilyen kura evente…

2022. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!