Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben elaludni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mély légvétel.
2016. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ilyenekre gondoltam hanem olyanokra h pl:melegtej meg ilyenek

Amugy kösz!:):):):):):):):):):):)

2016. júl. 17. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
2 valeriana
2016. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Okéé!

de én nem ilyenekre gondoltam

2016. júl. 17. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz, de legkönnyebben akkor tudsz elaludni, ha fizikailag fáradt vagy nagyon, akkor nem kell semmi. Egyébként egy pohár bortól is ellehet simán aludni. Nekem semmi nem kell az alváshoz, hazajövök a 24es szolgálatból, bezuhanok az ágyba és alszom is. Ugyan ilyen gyorsan alszom el ha mentálissan vagy idegileg készülök ki valamitől, sokáig kattogok rajta, megfájdul a fejem, fáradtságérzet tör rám és bezuhanok az ágyba és alszom is. Nem kell ehez semmi, ha csak nincs alvás zavarod és nem bírsz semmitől sem aludni. Akkor meg orvos kell, meg valami gyógyszer.
2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. júl. 17. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvosi altatógáz.
2016. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Életszerű. Minden háztartásban van.
2016. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbálj ki relaxációs zenéket. Én mindig hallgatok ilyet és kellemes gondolatokat kelt. Rengeteg fajta van. Amúgy anélkül is tudok nála a korai munkakezdésnek, ezen zenék csak a kellemes gondolatok miatt kellenek, amik még jobban rásegítenek az ellazulásra.
2016. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!