Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen furcsa fóbiátok?

Van valamilyen furcsa fóbiátok?

Figyelt kérdés
Én például rosszul vagyok, ha azt látom hogy valaki a tenyerét végigsimítja valamilyen szöveten. Erre én nem vagyok képes. Például amikor valaki a tenyerével söpri le a morzsákat a terítőről.
2016. júl. 22. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én például utálom azt amikor a kést és a villát összedörzsölik . Ki nem állhatom a hangját. Meg egy jó ideje megfigyeltem magamon , hogyha valaki kést vesz a kezébe azonnal letevésre utasítom mert félek, hogy elvágja magát, és ezért én sem rajongok a késekért többnyire nem én szoktam szeletelni..:)
2016. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az egyik:

[link]

elkezdek vakarózni a képek láttán is

a másik a pók fóbiám, nem átlagos undor, sűrűn álmodok vele arra ébredek, hogy ráz a hideg :D

2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a boci aero-tól is félsz? :D
2016. júl. 22. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jön elő mindig, de mondjuk ez a kép kicsit gáz: [link]

ettől függetlenül megenném :D

2016. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy olyan ember arca, akinek tágak a pórusai, esetleg pici fekete mitesszerek is vannak benne?
2016. júl. 22. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Van két zene, amitől fóbiásan rettegek.

A zöld színnek pedig bizonyos árnyalataitól émelyegni kezd a gyomrom, ha meglátom, tehát valamiféle fizikai undor érzek.

2016. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Légkonditól rosszul vagyok, mert úgy érzem "műlevegő". A már linkelt lyukacsos képek is kiakasztanak. Illetve a lábakat nem szeretem, főként nem az arcom közelében...
2016. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem rossz érzésem lesz ha valami ide oda leng páldául az ingáktól, függönyöktől
2016. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

miteszerek?

[link]

a legundorítób, főleg hogy tudom az kosz benne blőááá hideg ráz meg minden :D

2016. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs folyékony szappan egy mosdóban, vagy ha valaki nem mossa meg a kezét mosdóhasználat után, és úgy nyúl hozzá dolgokhoz, amikhez utána nekem is hozzá kell nyúlnom. Ne adj' Isten hozzám nyúl mosatlan kézzel. Ezektől még az agyműködésem is leáll. :D
2016. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!