Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichodrámára jártatok?...

Pszichodrámára jártatok? Segített? Én most kezdem, kicsit/nagyon feszült vagyok.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 23:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Tetszik,de a nyitottságtól még messze vagyok,inkább mint megfigyelő vagyok.

Milyen személyes v. ismerős által szerzett tapasztalatok vannak?

2016. júl. 31. 00:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 1997-ben jártam, akkor voltam tini. Nekem egyáltalán nem jött be, mert nagyon elvontnak éreztem és túl játszottnak, túl dramatizálva. És azt sem éreztem, hogy túl őszinte volna az egész. Szóval nekem nem segített, annyit tudtam meg magamról akkor, hogy naív vagyok, de ezt a nélkül is tudtam, hogy a szemembe mondták volna :) Szóval részemről ennyi, bár lehet így felnőtt fejjel másként látnám, nem tudom. De tiniként nem jött be.
2016. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ehhez egy lelki alkat kell. Én biztos előtte rendes "színjátszóban" is kipróbálnám magam, hogy egyáltalán ki merjek állni mások elé. Másnak meg természetesen jön.
2016. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!