Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgára készüléshez milyen...

Vizsgára készüléshez milyen vitamint ajánlanátok ami Nektek segített?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Tanulok, de úgy érzem már meg kellett volna jegyeznem ennyi tanulással. Ha stresszelek hajlamos vagyok mindent elfelejteni. :(
2016. máj. 3. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a halolaj, omega3 kapszula az jót tesz. Meg mozogj eleget,akkor is ha tanulsz, ez fontos! Tudom én is milyen, mikor úgy érzed hogy egy perced sincs masra a tanulason kivul de tenyleg sokkal hatásosabb ha egészségesen eszel ( nem ragcsak csokik stb ami vizsgára készülés közben gyakran becsúszik) napi legalabb egy orat intenzíven mozogsz. Jobban is fogsz aludnil kipehentebben meg az agyad is jobban fog
2016. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sedatif PC, csoki ,dió, méz. Tudom nem vitamin, de segít a tanulásban.
2016. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ginseng, csak ne gagyit, az úgysem használ...
2016. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ginkgo Biloba. Neurosyne.
2016. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leveltetu ***** válasza:
Barmit is szedsz nem fog segiteni annyira mint a turelem, nyugodtsag es a logikus tanulas. Legjobb ha asszocialva tanulsz.
2016. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bár lehet, hogy már későn van, de lehet valakinek még segít.

Ahogy az első válaszoló is mondta, hal olaj / omega3.

Nekem a lecitin vált be a legjobban erre a célra főleg, ha nem eszel szóját, akkor fogod érezni a különbséget.

Javítja az emlékezőképességet, serkenti az agytevékenységet és enyhe nyugtató hatású.

A gisenget akkor ajánlom csak, ha tanulás közben fáradt vagy, az inkább állóképességet / fizikai erőt ad, én úgy vettem észre. Bár a dobozon rajta van a szellemi erőnlét növelés is.

Ezen kívül én szednék a helyedben még egy kis magnéziumot, csökkenti a stressz szintet és a vérnyomást, jó hatással van az idegrendszerre.

2016. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!