Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamilyen házi módszer...

Valamilyen házi módszer hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Azért választottam ezt a kategóriát, mert nyáron minden nap amikor besötétedik, hányingerem lesz, ideges leszek és gyorsabban veszem a levegőt...nem tudom mitől van, mert nem vagyok beteg, akkor meg szerintem csak valamilyen mentális problémára lehet hivatkozni. Egyébként ilyen eddig csak nyáron volt mindig, a többi évszakban nem, és mindig csak akkor amikor már besötétedett, vagy sötétedik. Nem tudtok valamilyen házi megoldást hányingerre? Citromlevet szoktam inni, de az nem mulasztja el, csak enyhíti.
2016. júl. 31. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szodabikarbonas citromos viz nagyon jo ra, b6 vitamin
2016. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 31. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szagolj borsmenta olajat.
2016. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a citromos orbit cukor bevált hányingerre, 1-2 szemet elszopogatok és elmúlik a hányingerem.
2016. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^

Nagyon sokat jelent nekem hogy normális válaszokat küldtetek. Sajnos még mindig nem tudom mitől szokott hányingerem lenni, de így legalább tudok tenni ellene :)

2016. aug. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!