Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ennek az oka? Összefü...

Mi lehet ennek az oka? Összefügghet a két dolog? Mire utalhat?

Figyelt kérdés
Egész életemben kiskorom óta a bal oldalamon alszom a falnak befordulva, máshogy sosem tudtam elaludni. Egészen tavalyig, tavaly nyáron szakítottunk az exemmel igaz már sokadszorra és mindig meg is viselt, de tudtam hogy ez most végleges lesz. Megfigyeltem, hogy pontosan azóta éppen fordítva csak a falnak háttal a jobb oldalamon tudok elaludni. Gondolom a kettő összefügg, de ez mire utalhat pontosan?

2016. aug. 1. 00:32
 1/2 anonim válasza:
180 fokos fordulatot vett az életed a végleges szakítást követően. Ha a bal oldaladon nem tudsz aludni, akkor szív és érrendszeri okok lehetnek emögött. Nyilván a stressz, helyedben mihamarabb felkeresném a fül orr gégészetet :)
2016. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
el tudok ott is aludni. de annó 90%ban azon a felemen aludtam el. most olyan 30 kb. most már többször a jobb felemen, és pontosan azóta.
2016. aug. 3. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!