Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nagyon izgulós...

Mit tegyek, ha nagyon izgulós vagyok?

Figyelt kérdés

Minden fontosabb esemény előtt rosszul vagyok és nagyon félek, legyen szó dolgozatokról, vizsgákról, fellépésekről, vagy randiról (de még randinak se kell lennie, ha valakivel életemben először találkozok akkor is). Ez általában tönkretesz mindent, mert gyomoridegem van, megy a hasam, hányingerem lesz, alig bírok elindulni, az ájulás környékez, remegek stb. Ha ott vagyok ez már elmúlik, de az előtte lévő pár óra az teljesen katasztrófa utána meg már az a bajom, hogy nem bírtam enni az idegességtől és ájuldozok. Lehet kezdeni ezzel valamit? Ami tényleg beválik, nem csak annyi, hogy " ne idegeskedj" meg " minden fejben dől el" Lehet, hogy így van viszont akkor azt mondja meg nekem valaki, hogy hogy döntsem el a fejemben?

Meg az érdekelne, hogy mennyi az esélye, hogy ilyenkor hányni fogok? Mert ettől nagyon szoktam félni, hogy mi van, ha elhányom magam mikor már úton vagyok.


2016. aug. 2. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegség lehet. Valóban, nagy részben fejben dől el. De segíthet egy MagneB6 kúra esetleg. Minden esetre, a gondolkodás módodon kellene változtass.
2016. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!