Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez is kezdjek magammal?!...

JonathanW kérdése:

Mihez is kezdjek magammal?! Majd 3 évtizeden át tartó pörgés után egyszer csak kisiklottam, elveszítettem az érdeklődésemet a világ iránt!

Figyelt kérdés
30 vagyok, magas, sportos, jó testű, jóképű (valamikor még modell is voltam), magas az intelligenciahányadosom, 14 éves korom óta nem voltam beteg sem, sőt, még a pallosom is néhány mm híján 20 centi... A kompetenciám bőven felül múlják az átlag embert, de mégsem tudom mit is kezdjek az életemmel. A szüleimet elveszítettem 18 éves koromban, azóta egyedül élek, testvérek, rokonok nincsenek, a sok költözés miatt komoly barátokra sosem tettem szert, szerelem terén pedig kifejezetten üldöz a balszerencse. Nagyából két éve volt egy csúnya szakításom, erre a kapcsolatra ráment az egzisztenciám, mindenemet elveszítettem, amit valaha elértem. Korábban 4-5 órát aludtam ,pörögtem egész nap, de azóta abszolút nem motivál semmi az életben, sem tanulás, sem szórakozások, sem munka, sem ismerkedés és tényleg semmi. Az agyturkászom szerint depressziós vagyok, egy másik szerint pedig nem vagyok őszinte, mert nem lehetek két és fél éve minden egyes nap depis, úgy meg főleg nem, hogy a közérzetemnek semmi baja, sőt, én általában kifejezetten vidám természetű emberke vagyok és szinte sosem vagyok ténylegesen szomorú.

2016. aug. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Engem ez motivál :D

2016. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nagy ház és jó kocsi nem lehet életcél, ha ezek meglétével önmagában semmit sem szeretnél kezdeni. A nagy házban pontosan ugyanolyanok a falak, mint a kicsiben, a jó kocsiból ugyanolyan a kilátás, mint szarból, a nagy tv-n ugyanaz az RTL klub megy, mint a kicsin, hidd el.
2016. aug. 4. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiégés (burnout). A modern pszichológia ezt a fogalmat is ismeri. Keress rá a neten.
2016. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia kedves válaszoló!

A kiégés szindrómán, már korábban én is átfutottam, de igazából nincsenek tipikus burnout tüneteim (testi-lelki kimerülés stb.), sőt, még munkát is váltottam, lakhelyet, de semmi különösebb eredménye nem volt. Jelenleg szabadúszó grafikusként dolgozok és az elvégzett munkámmal meg vagyok elégedve, azt kapom érte amit várok, de semmi kedvem hozzá, nem szívesen csinálom, de valójában kedvem nincsen semmihez sem. Mára az egyetlen dolog az életemben ami egy pici motiváló erőt jelent az a napi edzésprogramom teljesítése, de pl. egy nagyobb kondinap már kizárt. Talán, csak az a bajom, hogy egyszer már mindent elértem amit akartam és noha el is veszítettem, de már teljesítettem amit kellett.

2016. aug. 4. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi minden érdekes dolgot csinálhatnál, saját ízlésed szerint. Megpróbálhatnál elérni valamit a munkádban. (Jó fizetés). Utazgatás. Sok érdekes dolgot meg lehet nézni világszerte. Különböző programokon részvétel. Tevékenységek kipróbálása.
2016. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából én már belaktam a fél országot, volt már nagyon jó pozícióm, fizum is... talán, csak keresnem kellene valakit, nem tudom.
2016. aug. 6. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt veled a 7 év alatt?
2023. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen, engem is érdekel. Ki vagy pattintva?
dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!