Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy film miatt...

Szerintetek egy film miatt lehet depressziós valaki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom furcsán hangzik de nemrég újra megnéztem tinikorom kedvenc filmjét a Matrix triológiát (kb 5 éve néztem utoljara)Nagyon tetszett mind3 része, de amikor kedvenc női szereplőm (Trinity) életét vesztette,eléggé megviselt.Annyira hogy a mai napig szorongás és szomorúság tölt el,és ha rágondolok elkezdek sírni.Számomra a Matrix agyon meghatározó film,az egész tinikoromat végigkísérte.Szerintetek mi lehet a baj? Mit tegyek ellene? N.26

2016. aug. 7. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális amit érzel. Én nem láttam a Mátrix mind 3 részét, de gondolom pozitív hősnő az, aki életét vesztette.

Én meg az Elfújta a szél című filmből Melani-t szoktam sajnálni, amikor meghal, mert annyira jóságos mindenkivel...

2016. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaja, ő az
2016. aug. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!