Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám felfogni végre...

Helpmeplz kérdése:

Hogy tudnám felfogni végre hogy nincs semmilyen betegségem sem pszichés betegségem?

Figyelt kérdés
Annyi filmet láttam már, illetve annyi pszichés betegségről és egyéb betegségről olvastam már neten, hogy nagyon félek, hogy nekem is lesz valamelyik, ami egyébként lehetetlen mert szellemileg és testileg is mindig is egészséges voltam, vagyok (leszek.) Csak néha beugranak ezek a hülyeségek és rettegek tőlük. Mit tegyek hogy elmúljon a félelem?

2016. aug. 7. 10:45
 1/4 anonim válasza:
Nem vagy hipochonder?
2016. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam már. Nem tudom. Lehet, hogy csak a kamaszkor velejárója? 13/F egyébként.
2016. aug. 7. 10:50
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom. Én 13 évesen nem ilyeneken gondolkoztam hanem játszótéren játszottam. Valószínűleg túl sok butaságot olvasol és nézel a neten. Keress magadnak valami jó hobbit és nem a gép előtt ülj a szabadidődben. 23 éves vagyok és depressziós.. A neten való olvasgatás nem tesz jót én már csak tudom. Ne a gép és telefon előtt punnyadj hanem élj :)
2016. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom tanácsát.:)
2016. aug. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!