Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám végre felfogni...

Helpmeplz kérdése:

Hogy tudnám végre felfogni hogy nincs semmilyen pszichés betegségem?

Figyelt kérdés
Mindig attól félek, hogy van valami olyan rossz betegségem, amiről már hallottam vagy olvastam, de közben tudom hogy makk egészséges vagyok. Sokszor beugrik hogy van valami de tudom hogy közben semmilyen betegségem nincs. Vagy hogy engem ér valamilyen rossz hatás vagy pl. egy zene amitől én megváltozok meg ilyen hülyeségek... ami ugye persze nem igaz. Túl dús a fantáziám, vagy túl sok filmet néztem? Annyira nem akarom, hogy nekem akármikor is legyen valami ilyen bajom, hogy rettegek tőle. 13/F

2016. aug. 7. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy VAN pszichés betegséged. Menj szakemberhez.
2016. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Méghozzá mi az?
2016. aug. 7. 09:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges ember voltam, vagyok, leszek. Mi volna? Ne röhögtess már... Tanulmányi eredményeim is nagyon jók, jó memóriám van, gyorsan tudok ált. keresztkérdéseket is feldobni ha úgy van. Most, h így leírtad, konkrétan mire gondoltál? Milyen betegség?
2016. aug. 7. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hipochondria/paranoia. Nem tudom, nem vagyok orvos.
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!