Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terveztetek már öngyilkosságot?

Terveztetek már öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Személyiségzavarom van, sokszor tervezem, hogy véget vetek az életemnek. Általában a fagyhalál és a vízbeölés fordul meg a fejemben. Rendszeresen járok pszichiáterhez, gyógyszereket is szedek, de mégis, néha annyira értelmetlennek találok mindent, hogy úgy érzem,legjobb lenne lelépni. Esténként nagy , gyakran irracionális félelmeim vannak, mintha élve kriptába temettek volna.

2016. aug. 15. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben, ha nem kellemetlen.
2016. aug. 15. 14:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen. Semmi nem jön össze. Kb gyerekkorom óta nem voltam úgy igazán boldog, csak átmenetileg nem éreztem a gondokat. Se munka, se barátnő, a családom szétesett, kb vegetálok. Van hogy úgy érzem legjobb lenne ha véget vetnék ennek az egésznek, ez a világ úgyis el van bas zva... másfelől.. érzem hogy egy kis lökéssel megváltozna minden, csak nagyon nem akar jönni, egyszerűen semmi nem jön össze..
2016. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem borderline személyiségzavarom van és igen, próbáltam már. 14 éves korom óta 5+1 alkalommal kíséreltem meg, ebből 2 alkalommal kerültem kórházba. A +1 az konkrétan azért volt, mert a hang a fejemben azt mondta, hogy szedd be ezeket és idd meg azt.
2016. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Borderline-os, hány éves vagy most? Sosem értettem, hogy lehet az, hogy nem sikerül az öngyilkosság. Ha én megteszem, olyan helyre megyek és olyan időben, hogy senki se tudjon megmenteni.
2016. aug. 15. 16:09
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Akk tegyétek meg de végezzetek rendes munkát. Az ilyen ferdehajlamú idiótákra nincs szüksége senkinek. Nagy ívbe kerülöm az öngyilkosságra hajlamos embereket. Az ilyenek csak leszívják mások energiáját és még a kedvüket is elrontják. Ezért nincs nekik senkijük.
2016. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6 os. 3 as vagyok.

Körülöttem senki nem tudja hogy ilyen gondolataim vannak, mindenki úgy hiszi hogy boldog vagyok, folyton nevetek, viccelődök velük, a haveri társaság központja vagyok, mondhatni, szóval nehezen szívom én bárki energiáját.

2016. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én most is azt tervezek.
2016. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rajtam sem látja senki. Nem akarom sajnáltatni magam.
2016. aug. 15. 18:43
 10/19 anonim ***** válasza:

4. Válaszoló vagyok

Minden egyes alkalomnál úgy gondoltam, hogy vagy találjanak meg holtan/eszméletlenűl vagy úgy találkozzunk, hogy nem tudnak semmiről. Ez így is lett.

Mind a két alkalommal, amikor kórházba kerültem, eszméletlen voltam. Kevés hiányzott, hogy ne éljem túl. Ha valakit érdekel, hogy hogyan történt, az írjon, mivel nem titok.

A többinél, pedig mindig megzavartak, vagy menet közben rájöttem, hogy egy orbitális butaság amit teszek.

Emberekkel nem igazán beszélgetek mély dolgokról, de a szűk családi körön és az orvosokon kívül, nem igazán tudják az emberek, hogy mi is van velem. Általában segítőkész, empatikus és mosolygós lány vagyok. Ha megkérnek valamire, akkor azt nagyjából meg is teszem.

20L

2016. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!