Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért idegesítenek mostanában...

Miért idegesítenek mostanában ezek a dolgok fel? Régebben nem volt ez velem. Tehát?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem birom ha bejönnek hozzám,tudom hogy nem az én lakásom..de akkor se birom ha bejönnek...Hozzámszólni otthon egyszereüen kikészít...idegesítő....rosszul bántak velem,és ezek után se jobban...pedig nem kellene ehhez nagy erőfeszítés...és ezért utálom sztem a családot...tönkretettek fiatalon sőt nagyon fiatalon...és eléggé undorodom egy-két embertől...de akit nem utálok még az is idegesít ha bejön...ha bejönnek hozzám rögtön menj már ki a pcsába hangulatom van...tehát?
2016. aug. 16. 15:35
 1/2 Verunika válasza:
Ha nem bírod a rokonaidat, szüleidet stb, akkor gondolkozz el, hogy bizonyos tulajdonságaikat nem bírod, vagy a jelenlétüket? Szerintem mindkét esetben az a megoldás, hogy leülsz velük beszélni, elmondod, hogy mi a problémád velük, és legyenek szívesek változtatni rajta (pl. kopogjanak, ha be akarnak jönni). Ha úgy minden más is idegesít, akkor sportolj valamit, nem kell nagy dolog, pl. elmész futni, ott kiadod a gőzt és jobb lesz. Attól is függ, hogy mennyi idős vagy és kivel élsz?
2016. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thehun012 válasza:
Egyszerű: nyugodj le a p*cs@ba
2016. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!