Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen pszichés betegség...

Ez milyen pszichés betegség lehet?

Figyelt kérdés

Ez milyen pszichológiai betegség lehet?


Körülbelül 3 éve kezdődött az egész zűrzavar,most 21 éves vagyok. Úgy kezdődött,hogy egyre gyakrabban tűnt az ébrenléti időszakom álomszerűnek az álmodás,alvás közbeni időszakom,pedig valószerűnek. Sokszor volt és jelenleg is van olyan,hogy felébredek,eltelik több nap és csak akkor eszmélek fel,hogy valójában fel se keltem ez is csak egy álom és miután felébredek,ténylegesen úgy érzem,hogy több nap is eltelt. A másik dolog az,hogy emberek közelébe nem bírok menni,rosszul érzem magam és ha beszélnek hozzám,szinte nem értem mit mondanak,csak azt látom,hogy mozog az illető szája,változik az arcmimikája,de a valódi mondandót,a beszédet szinte figyelem nélkül hagyja az agyam. Olyan egyre gyakrabban történik meg,hogy elfelejtek dolgokat,például nem tudom milyen évet írunk vagy éppen hol vagyok. Az utolsó dolog ami még elő szokott fordulni velem az az,hogy amikor beszélek,egyszer csak úgy érzem,hogy nem is én beszélek,hanem valaki más,sőt a test se az enyém amely beszél,és ekkor szokott olyan érzésem lenni,mintha kívülről látnám magam beszélni,és mikor ez megtörténik,abbamarad a beszéd,megnémulok és teljesen összezavarodok pár percre. Nem tudom,hogy ez micsoda,nevén nevezhető dolog-e egyáltalán,de minden segítségnek és válasznak,nagyon örülnék,valamint ha veletek volt már hasonló azt leírhatnátok.


2016. aug. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Smoke weed everyday!
2016. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó!
2016. aug. 20. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Deperszonalizáció, meg van itt öbb tünet is, pszichiátert kell felkeresni, mielőtt baj nem lesz.
2016. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!