Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon elmebetegség?

Ez vajon elmebetegség?

Figyelt kérdés
Ha valaki hangokat hall, (a fejében, a háta mögött, vagy bárhol) és magában beszél valamint válaszol a hangoknak, az lehet hogy elmebeteg? Ha gyakran hasogat a feje, és képes önbántalmazásra, valamint gyilkolásról és morbid dolgokról beszél vagy gondolkodik, alváshiányban szenved, nem eszik rendesen, és képes több órán keresztül egy helyben ülni, néha fel-fel nevetve folyamatosan bambul, az normális? A válaszokat előre is köszönöm :)

#betegség #elmebetg #elmebetgség
2016. aug. 21. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán megkérdezhetnéd hogy mit talált abban a pillanatban viccesnek lehet hogy nem is elmebeteg csak nem ismeritek és ahogy lenni szokott inkább elitélitek mint hogy hozzászóljatok


(Tiszta én ^_^)

2016. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezen felül nem szeret emberek közelében lenni, mindig a szobájában gubbaszt
2016. aug. 21. 13:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez könnyen lehetséges
2016. aug. 21. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek emberek közt lenni

Gondolom valami pánikbetegség szerű dolog állhat a hátterében


Én is szoktam hangosan felnevetni és szinte röhögő görcs

Olyankor valami oltári baromság jut eszembe

2016. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kéne keresni egy pszichiátert, ez arra utal, hogy valami gond van. Főleg ha hangokat hall, és önbántalmazó a magatartása.
2016. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem hall hangokat csak ezzel próbálja felvidítani magát hogy milyen hülyék hogy még el is hiszik

De jah kéne

2016. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 homo ludensz ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy valaki imádkozik hangosan vagy magába s kérdez valamit addig nincs probléma míg a választ nem "hallja". A magában beszélés? Régen is mostanában is mondom a kedvenc verseimet néha hangosan s ha döbbenten néznek körülöttem akkor magamban.
2016. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kateryna37 válasza:
Nagy valószínűséggel depressziós minnél hamarabb orvoshoz kellene vinni.Ilyen az igazi deepresszios ember nem azok akik a stressz miatt állítják hogy depressziósak
2016. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7-es miért kell ilyen b@$zott hü£yének lenni? Nyílván nem dúdolásról éneklésről hangos gondolkodásról van szó hanem rendesen beszélget magával mintha lenne vele valaki vagy valami ilyesmi de nemtudom miért nehéz értelmezni a kérdést
2016. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Kommentelő!

Végre megérti valaki. Nem verseket mond magában, hanem mindenféle gyilkolással kapcsolatos dolgokat, azt hogy mi volt vele az iskolában, meg ilyenek.

2016. szept. 2. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!