Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van pszichiátriai...

Szerintetek van pszichiátriai baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
25 évesen a szüleivel él. Azèrt, hogy mindenki megsajnálja interneten keres meg idegen fèrfiakat és utána akár az első találkozást követően a lakásukon találkozik velük. Dolgozni nem akar, mindenáron azt várja, hogy mások majd eltartják. Azt mondja magára, hogy pánikbeteg. Én nem tudok hinni neki mert olyan helyzetekbe keveri magát hogy azokban egy egészséges ember is pánikolna. Szüleitől mindig mindent megkapott és azt hazudja, hogy verik őt és nem adnak neki enni. Közben közel 80kg. Ez betegség?
2016. aug. 21. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az. És ha ilyen tüneteket produkál, akkor biztos, hogy otthon sincs rendben minden, sőt, talán semmi. Egyébként ez nem ritka jelenség manapság. Jó lenne pszichiáterhez fordulnia, de erre kényszeríteni nem lehet.Ha viszont ő is akarja, és elfogadja a segítséget, akkor kimászhat belőle.
2016. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lustaság nem betegség. A könnyűvérűség sem. Fura barátnőd van, nem sok emberi érték rejtőzik benne, de attól még egészséges.
2016. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs szexuális viszonya ezekkel az emberekkel csak várja hogy eltartsák. Én szépen próbáltam. Majd közöltem vele, hogy egyszer egy vadidegen majd jól meg.assza és nem tudok már mást mondani meg fogja érdemelni. Sajnos már el kellett mennem idáig. Erre én vagyok az agyatlan, meg a hülye aki egész nap dolgozik és beközli hogy én leszek aki 10 éven belül éhenhal.
2016. aug. 21. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen csajt. Ő 18 évesen korában kijelentette, hogy neki jár a jobb élet, mert eddig nélkülözött. Jelenleg egyedül neveli a gyerekét, mert valami cigány srác felcsinálta. Úgy tűnik, még egy kicsit nélkülözni kényszerül.
2016. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ezek a neten összeszedett idegen férfiak merő sajnálatból adnak neki pénzt?
2016. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"És ezek a neten összeszedett idegen férfiak merő sajnálatból adnak neki pénzt?"


Persze. Magyarországon az a népszokás, hogy ha megismersz neten egy lányt, aki elsőre felmegy hozzád, azt nem teszed a magadévá, hanem csak beszélgetsz vele egy órácskát, aztán adsz neki pár tízezrest búcsúzóul, mert már úgysem tudod a sok felesleges pénzt hova rakni, nem tudsz úgy kinyitni egy szekrényajtót sem, hogy ne zúdulna ki az odatömködött pénzköteg. 😃

2016. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy a szülei nem verték. ott voltál? néha azok a szülők ilyenek akikről kívülről nem is gondolnád! sajnos pont ez a családon belüli erőszak lényege: hogy a külvilág semmit se vegyen észre. Sőt, ha még lehet akkor mintaszülőként tetszelegjenek mások szemében. 80 kiló meg sokszor a szegényes étrend miatt lesz az ember. Mondjuk nem kap enni csak hízlaló kenyeret.
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!