Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 49 sikertelen állásinterjú...

49 sikertelen állásinterjú milyen mentális betegségeket okozhat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 23:11
 2/7 anonim válasza:
Mióta keresel állást?
2016. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49 sikertelen személyes interjú azt jelenti, hogy benned is hiba van. Rossz a testbeszéded, nem kommunikálsz jól, kicsi ez EQ-d és ezt a leendő munkaadó is látja. Én 10 sikertelen interjún vagyok túl, tudom miről van szó. Fel is kell készülni az adott pozícióra. Tanács: vidd kinyomtatva a hirdetést, készülj a kényelmetlen kérdésekre is, meg arra, hogy mért vagy alkalmas az adott pozícióra. Ajánlom a Gerilla önéletrajz Műhelyt, ott interjúzni is meg tudnak tanítani, persze pénzért. AZ fontos, hogy rájöjj, miben kell változnod. Lehet, hogy csak 1 dolog, de az fontos. Ha van konkrét szitu, írhatsz privit is, elég sok tapasztalatom van.
2016. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanult tehetetlenségnek hívják. Nem betegség, csak egy túltanult kudarcélmény.
2016. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Depressziós, generalizált szorongást, kiégést.
2016. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a 49 sikertelen állásinterjú okozhat mentális betegséget, hanem az, Te hogyan állsz hozzá a stresszhelyzetekhez, hogyan kommunikálsz, milyen a személyiséged.

Vannak csoportok, könyvek, amik segítenek az önismeret erősítésében, hatékony kommunikációban és problémamegoldásban, ill. a sikeres álláskeresésben is.

2016. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 whitejasmin válasza:
Az nem okoz mentális betegséget, de talán érdemes megnézni, mi az oka. Lehet mindenféle önértékelési probléma, azt meg ki lehet terápiázni.
2018. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!