Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan vezetitek le a...

Ti hogyan vezetitek le a bennetek felgyülemlett feszültséget?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm épp most mesélte, hogy vett egy boxzsákot, én meg gokartozni szoktam, Xbox-ozom (ritkán), vagy akár itt a Gyakorin osztom az észt az embereknek, és néha nehéz visszafognom magam. A sport biztosan hasznos lenne, de elsősorban az érdekelne, hogy mit tesztek, akár hétköznap, amikor kevesebb idő van kikapcsolni, hogy megőrizzétek a lelki békéteket?

2016. aug. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor takarítok, lemosom az ajtókat, ablakokat, és valahogy elveszi a figyelmemet mindenről, kellemesen elfáradok.
2016. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nahát, nekem a takarítás soha nem jutott volna eszembe. Bár néha én is nekiállok, de olyankor általában eszembe jut, hogy mennyi más fontosabb dolgom lenne ezen kívül... Mondjuk én pasiból vagyok, azt hiszem, nekünk ez kevésbé jelent kikapcsolódást.
2016. aug. 30. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor meghallgatom a kedvenc zenéimet, beszélek egy fél órát a legjobb barátommal, olvasok egy kicsit, kiülök a levegőre és csak nézelődöm, élvezem a szabad perceket.
2016. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%
Betépek.
2016. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írok. Az sokat segít, főként a magányon.
2016. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!