Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tulságosan is empatikusnak...

Tulságosan is empatikusnak érzem magam, más van így?

Figyelt kérdés

Van egy olyan tulajdonságom, nagyon együtt tudok érezni az emberekkel. És át élem amit Ők. Ha látok egy szegényt az út szélen, vagy bármi hasonló. Ha nézek egy drámai filmet ami az életről szól, és tragidia van benne, azon is képes vagyok "potyogni". Nagyon bele tudom élni magam dolgokba.

A másik, a volt barátnőm akivel úgy fél éve mentünk szét, mostanában néha beszélgetünk, és írja nagyon egyedül van, senkije nincs, és nincsennek barátai sem, teljesen magába van zuhanva. Én meg olyan vagyok, képes vagyok a válamra venni a szomorúságát, és nagyon nagy erő kell hogy vissza fogjam magam, és megtartsam a 2 lépés távolságot. Nagyon sajnálom szegényt, és...

nem jó ez, hogy ennyire együttérző valaki mint én. Ha ennek nagyon teret engednék sokan vissza is élnének vele. 30F


2016. szept. 7. 00:20
 1/2 One of a Kind válasza:

Az biztos, hogy ez a tulajdonság nem visz előre az életben, ha ennyire fajsúlyosan hat ki rád. Hasonlóképpen élek, de az én helyzetem talán nem ennyire rossz. Például, szeretem a Linkin Park zenéit, de mivel sírás nélkül képtelen vagyok meghallgatni egy csomó zenéjüket, ezért hanyagolom inkább. :D Viszont van nekem elég bajom, nem hogy még más bánatán is rágódjak. Ebben igyekszem magam tudatosan megakadályozni.


23N

2016. szept. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen. De Te mégis csak lány vagy:) en meg 30F. Nem is az h most jaj nem macsos, mert ez nem izgat, viszont rossz h en nagyon tekintettel vagyok emberekre es tulsagosan egyutterzo is tudok lenni.
2016. szept. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!