Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha túlságosan...

Mit csináljak ha túlságosan is a családomhoz kötődöm?

Figyelt kérdés
Ez nem rossz jel persze, csak később nem tudom, hogy hogy lesz. A régi barátaimat elveszítettem, éppen ezért és hát nem tudom hogy ennek hatására-e nehezebben megy a külvilág felé közeledés. Szóval tanácsok? Mondjuk hozzuk fel pl. azt, hogy nekem külföldre kell mennem dolgozni és magányos, depressziós leszek ez miatt. Alakulhatott ez volna másképp is? én rontottam el valamit? bármit is de ez most keményen jön ki rajtam.
2016. jan. 12. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Öld meg őket. Utána a kotodesetek egyre jobban halvanyulni fog, az emlékekkel eggyut.

Ha nem szeretnél ilyen nagy mértékben elválni tőlük, akkor simán csak költözz el.

a

A szövegeiből nekem az derül ki hogy te ezt a kapcsolatot velük nem banod. Ezt a kérdést szerintem azért tetted föl, mert nem sikerült olyan szinten valami amit te elvártál volna. Büntetni próbálod magadat ezzel az elvalassal. Hisz te is tudod hogy nem is olyan sok idő múlva, mar csak halvanyulo emlékek lesznek. Szerintem a barátaidat sem azért vesztetted el mert kötődtel a csaladodhoz.

2016. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális ember, most magadból indulsz ki? én meg azt látom, hogy neked kezelésre van szükséged. Ilyet még név nélkül se írnék amiről szó van az első mondatba.
2016. jan. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!