Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha visszaestem a...

Mit tegyek, ha visszaestem a depresszióba és semmi sem segíthet?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy hatalmas hullámvölgy az életemben. Volt egy műtétem és utána nem sikerült visszatérni az iskolába. A szüleim és a tanáraim csesztetése, hogy nem hozom az eredményeimet teljesen kikészített. Depresszióba kergettek, kergettem magamat, írtak akkor valami gyógyszert, de egy rémálom volt. Egy élő zombi voltam, bealudtam, hánytam tőle random helyeken. Anyám meg azzal szórakozott, hogy az italomba keverte és nézte, hogy kidőlök fölötte. Szóval nemhogy segitett a gyógyszer, de a hiányzás bepótolásában sem segített, mert eltompított.

Most megint rosszul megy az egyetem és úgy érzem, hogy megint kezdődik az egész előről, a teljesítménykényszer, rengeteget fogytam. Az egészségemért otthagynám az egészet, de a gyógyszer sem segítene semmit, nem fogom újból bedrogozni magam.


2016. szept. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
keress egy pasit.
2016. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látogasd meg az egyetem orvosát. A legtöbbet ö tud rajtad segíteni.
2016. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem semmit nem old meg. Ez az egész társadalmi berendezkedés arra épül, hogy állást kell keresned, és napi 8 órában bent vagy a mókuskerékben kb. életfogytig. Ezért létezik a depresszió, a legújabb népbetegség. A rendszer kalmárai, mágusai hamis igényeket generálnak benned többnyire a félelemkeltéssel, és elhitetik veled, hogy szükséged van mindenféle kitalált termékre. Az embernek a tiszta levegőn, napfényen, vízen, termékeny talajon és megfelelő hőmérsékleten kívül semmi másra nincs szüksége. A GDP, az állam, a pénz, az egészségügy, vagy bármi ebben a rendszerben nem képes feljavítani a levegőt vagy a talajt, és nem gyógyít ki semmiből. A gyógyulást, a Föld és a Te testi, lelki és szellemi gyógyulásodat is a szabadság, a függetlenedés, az igények lejjebb adása hozza el.
2016. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Sokan küzdünk a porblémával, miszerint nem leljük a békénket a világban. Ennek oka lehet nem megfelelő család, egészségügyi problémák, motiválatlanság, egy régi trauma. Én azt mondom neked, hogy próbálj meg felülkerekedni mindenen. Ebben az életben minden csak rajtad múlik. Szánj magadra időt, sportolj, élj egészségesen, tűzz ki célokat. Gondold át, mit miért teszel. Keresd, amiben jó vagy és élvezd. Illetve fontos olyan emberekkel is körülvenni magad, akik feltöltenek. Légy bátor, engedd el magad, próbálj ki új dolgokat. Nem vagyok a gyógyszerek pártján, minden fejben dől el. Szurkolok!

2016. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as szép dolgokat írt, van is benne valami, de ha így gondolkodik az ember, felkopik az álla. (Én is így gondolkodtam fiatalabb koromban  Nem függetleníthetjük magunkat a világtól, csak keveseknek adatik meg, hogy biokertészkedésből éljenek meg.

Milyen egyetemre jársz?

2016. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!