Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin hatása?

Frontin hatása?

Figyelt kérdés
Pánikbetegséggel küzdök egy ideje, de eddig gyógyszer és bármi más segítség nélkül le tudtam győzni.Amióta kezdődött, nem nagyon mertem elindulni a városon kívül, de a páromnak nem akarom az életét leszűkíteni ez miatt. Kitalálta hogy menjünk el Pestre a napokban, rábólintottam, mert nem mehet ez így tovább. Az orvostól kaptam még anno erre Frontin 0.25.öt, sosem kellett még beazednem, inkább leküzdöttem, arra lennék kíváncsi hogy milye hatása van, mit fogok érezni, és hogy meg tudja e ténylegesen fogni a pánikot? Mennyi ideig tart a hatása, és mennyit lehet belőle bevenni? Köszi
2016. szept. 11. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Súlyos függőséget okoz nagyon hamar.
2016. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha EGYSZER beszeded, akkor nincs semmilyen hatása, ahhoz több hét kell, mire a szervezetedet átállítja.

Viszont addigra erösen függö is leszel töle, a személyiségedet is változtatja és leszokni igen nehéz róla.

2016. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A Frontin nyugtató, 2-es válaszoló, egyszer beszedve is van hatása. Enyhe hatása van és rövid ideig tart, nálam a max idő kb. 3 óra. Pont ezért piszok könnyű rászokni, mert hamar úgy lehet érezni, hogy "kell" a következő. Ezért ki is dobtam a francba a maradékot. Szerintem, ha le tudod küzdeni a pánikot, akkor ne szedjél rá semmit, felesleges. Meg pszichológushoz is lehet menni. Az adagolást az orvos biztosan megmondta, a gyógyszertárban meg ráírják a dobozra.
2016. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy kaptam az orvostól, hogy nem kell szednem folyamat, hanem ha gond van csak egyet kapjak be, de eddig nem kellett, de egy autóban a semmi közepén tuti nem fogom tudni úgy elterelni a gondolataimat mint otthon. Nem szedném folyamatosan csak egyet bevennék. Ezért nem is mondott adagolást a doki. Annyit mondott hogy nincs szükségem rá folyamatosan, hanem amolyan megnyugtatásként ad egyet, hogy legyen nálam valami.
2016. szept. 11. 08:28
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Hosszabb távú szedés függőséget okoz, totál zizi leszel tőle. Úgyhogy tényleg bele se kezdj!


Próbálj előbb egyéb megoldást, mielőbbi EGYÉB segítséget találni. Ha ezt mondta a doki , mindig legyen nálad--a biztonságérzet kedvéért. De a legvégső döntésed legyen csak az efféle szerek állandó szedése!


Csak szedál, viszont -- többek között! -- zavarodottságot, egyensúly- és figyelemzavart, ingerlékenységet, memóriakárosodást, homályos látást, kábultságot, ájulásérzetet, személyiségtorzulást, fejfájást, kimerültséget, állandó álmosságot, remegést, szédülést, levertséget, meg egyéb ilyen kerülendő okozhat.

(És ami szerintem a legütősebb: DEPRESSZIÓT! Idővel lesz@rod az egész világot, előáll a "minden mindegy"-állapot). Van neked elég bajod ezek nélkül is!


Ami viszont nagyon-nagyon fontos, hogy semmiképpen ne hagyd "kezeletlenül" a problémádat , nehogy még súlyosabbá váljon a pánikbetegséged! A koffeinfogyasztásról állj le !


Alternatív gyógymódokat próbáltál már? Macskagyökér, magnézium, B-vitamin, mámorbors-kivonat (káva), komló, borágó, pszichoterápia, schüssler-sók, több mozgás nem lehet megoldás?


Utólagos megjegyzés : itt nem szakvéleményt olvastál.

De azt még tutira ide merem írni, hogy a Xanaxtól és a Rivotriltól egy életen át óvakodj!

Brutális elvonási tüneteket tudnak okozni, tulajdonképpen legalizált drogok.

A problémádat nem oldják meg, csak átmenetileg( ! ) elfedik.

Viszont három életre is totál tönkretesznek.

2016. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szedd, ahogy az orvos mondta. De tényleg csak mankónak használd. Gondolom, a háziorvos írta föl neked. De ne feledd! A háziorvos nem pszichiáter. Szükség esetén inkább fordulj hozzá.
2016. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Több éve állt fenn a pánikbetegségem, és nem vagyok egy gyógyszerpárti, nem is szedek semmit. Ez az egy van bontatlan csomagban, februárban magas volt a vérnyomásom ez miatt, gondoltam nem mehet ez így tovább, próbáltam egyedül küzdeni ellene, szerintem meglepően jól, de gondoltam akár teljesen el is múlhat ha kapok egy"mankót", már a tudat hogy alkalomadtán van ott valami ha minden kötél szakad. Bementem az ügyeletre februárban, amikor az egekben volt a vérnyomásom, ott kaptam, hogy ha nagyon gáz akkor szedjek be egyet, még nem volt rá szükség, amióta kaptam, maga a tudat hogy nálam van, annyira megnyugtatott hogy szinte teljesen elmúlt. Most azon aggódok csak hogy ha elindulunk valahova, és beparázok a kocsiba, akkor mivel ugye nem ismerem a gyógyszert mire számítsak, mert ez az elutazósdi új szitu lesz nekem, nem tudom hogy fogom lereagálni. Nem akarom szedni a frontin, istrn ments.... Csak tényleg annyi hogy ha komolyan beparázok egyet bevegyek hogy elmúljon. Így még jobban meg is győződnék hogy segít hogy hat, lehet hogy a későbbiekben ezért már elutazni is mernék frontin nélkül. De ahogy itt olvasom hogy milyen szörnyű dolgokat tud művelni lehet hogy nem kéne kipróbálni sem, nem tudtam hogy egy szem után is ilyen következményei lehetnek. Lehet hogy ha egyet beszedek utánna egy erősebb pánik jönne vagy ilyesmi?
2016. szept. 11. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt megnézheted, hogy a sötétebbje, korlátoltabbja mire is használja a Frontint és hogyan . Természetesen nem riogatni akarlak sőt! valóban MINDIG legyen az ajánlott gyógyszeredből ott , ahol éppen te tartózkodsz, és használd is , ha kikerülhetetlen! De mivel a Frontin lehetséges hatásairól kérdeztél, hát itt egy : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..

Vigyázz magadra és mielőbbi gyógyulást! :)

(Amíg lehetőséged van rá, lehetőleg gyógyszermenteset)

2016. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem , ha egyszer rendesen benne leszel a katyvaszban , hát ne habozz "kipróbálni" ! Mert amíg meg nem bizonyosodsz a rád gyakorolt esetleges mellékhatásról , addig mankóként sem fogadod majd el. Márpedig --mint írod-- maga a tudat is megerősít abban , hogy nem vagy teljesen kiszolgáltatott egy hirtelenjött szituban.

A magas vérnyomásról tud a doki?

Nagyon fontos , hogy tudasd vele.

2016. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek az emberek inkább unatkoznak vagy sajnáltatni akarják magukat, akinek tényleg problémája van az a megoldást kutatja folyamatosan és nem divatból kapkodja be hogy visszakapjon egy faszit. Ők ha átélnének egy igazi pánikrohamot szerintem többet viccből se írogatnának hülyeségeket. Nagyon kemény dolog, és nagyon fárasztó, aki nem élte át az csak hisztinek gondolja, nem veszik túl komolyan mert nincs külső jele, ha valakinek leszakad a fél feje azt sajnálják mert látványos, de aki csak ül és a poklok poklát éli át, azt leszarják mert nem hiszik el hogy milyen szörnyű. Szerintem amíg valaki nem éli át nem tudja pontosan elképzelni hogy milyen pokoli, még egy orvos sem, ha nem élte át. Ezek a divat nyugtatózó tinicsajok nagyon messze állnak tőlem. Nekem valódi problémám van/volt (?) és minél jobban szeretnék kijönni belőle a lehető legkevesebb gyógyszerrel
2016. szept. 11. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!