Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vettem be ma reggel 3 db...

Vettem be ma reggel 3 db Frontint (0.25 még csak nem is erős). Azóta szédülök, kómás vagyok, lelassultam. Ez a Frontin hatása? 15/L

Figyelt kérdés
És ha beveszek 50 db-ot akkor lehet valami bajom, vagy csak sokat alszok? És ha alkohollal? (NEM AKAROM MEGTENNI, csak kiváncsiságból kérdezem)

2015. ápr. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ez a serdülőkor egyik jellegzetessége. Mégis mit gondolsz?


A többi kérdésedre még ilyet sem válaszolok...

2015. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Ha soha nem nyugtatóztad magad, akkor valószínű, h annak a hatása.


Ha beveszel 50 db-ot vagy elalszol, azt meghalsz, vagy mielőtt ez megtörténik kapsz egy jó gyomorkárosodást, meg egyéb mást, kihányod.


Amúgy én 8 db frontintól sem éreztem semmi egyik nagyszülőm temetésénél.. ugyan olyan nyugtalan voltam. Mindenkire másképp hat.


Alkohollal ne próbáld, kitudja milyen hatása van.


Amúgy miért vettél be 3db-ot?

2015. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

A gyógyszer hatása.


Ne szedj gyógyszert, kifejezetten mérgező.


Alkohollal gyorsabb a felszívódása és a lebomlása.


50 darab, illetve maga a túladagolás halálos is lehet.


Én nem is tudom.. kb. 74 kilósan vettem be 1-2 szemet, akkor szerintem az, 0,5g ittam rá, nagyon kiütött, vicces volt.


Maradandó károsodást okozhatsz magadnak a 0,25-ös frontinnal is, ami persze nem baj, sok ember meghal vagy károsodik nálad fiatalabb korban is. Viszont, te lehet hogy nem vágysz a gyógyszerek mellékhatásaira. Ezért ajánlom, hogy hagyjad, ezek csak drogok, de drogok között meg van ami sokkal jobb, és kevésbé káros.

2015. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Depresszióra,szorongásra,nyugtatónak vettem be.és voltak már pánikrohamaim is.de a 0.25-ös a legkisebb,ugye? Akkor attól nem hiszem hogy komoly bajom lenne :)
2015. ápr. 12. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ő.. akár azt is hiheted, hogy neked a késszúrás sem árt, ha 8 centinél rövidebb a penge, természetesen a vallásodba itt a fórumon senki sem szól bele.


De egyébiránt árt a 0,25-ös frontin is, ráadásul a nyugtató nem oldja meg a szorongás és a depresszió okát.


Persze azzal mérgezed magad amivel akarod, és ez mindenkire igaz, csak érted élből jobban aggódunk, mert ugye még fiatalka vagy. Deee.. nálad fiatalabb korban is betegszenek meg és halnak meg emberek, szóval el tudjuk viselni a gondolatot (megszoktuk) de szerintem tényleg ne gyógyszerezz. Egyszerűen nem jutsz előrébb vele, pláne ilyen fiatalon, maximum a mellékhatásai miatt hátrébb.


Egyébként lenyúltad a gyógyszert vagy valami idióta mentálisan sérült orvos neked írta fel?

2015. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

3 db 0,25-ös frontin az nálam nem 0,25 hanem 0,75.

Azt meg nem mondanám kevésnek, pláne egyszerre, és pláne 15 évesnek.

2015. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!