Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folytom nevetek mindenen már...

Folytom nevetek mindenen már nem tudom vissza tartani? Többi lent

Figyelt kérdés
mostanában minden dolgon elkezdek nevetni akár vicces akár nem... sokszor kapok nevető görcsöt is már nem tudom visszatartani. ez lehet valami jel hogy szerelmes vagyok csak vallom be magamnak? mert azt halottam a szerelemnel vannak ilyen tünetek

2016. szept. 14. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem hiszem hogy sok köze lenne a szerelemhez,bár én nem vagyok hozzáértő...
2016. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább zavarodban viselkedsz ilyen gyerekesen. Kiskamaszokra jellemző, bár láttam sajnos idős embert is így reagálni.
2016. szept. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak hogy 6 év után újra felkapassam ezt a kérdést ha egyátalán jelenleg olvassa valaki, hogy én is hasonló problémákkal küzdöm, sajnos nálam ez főleg akkor jelentkezik mikor emberek közt vagyok, mikor rámtör olyan kellemetlen kissé összeesés-re hasonló érzést támad belém és aztán jönne az nevetés, de nyilván próbálom kontrollálni de nagyon nehéz viszatartani, eddigi egyik legroszabb élményem még az alapiskolában volt mikor kb olyan 30 an voltunk egy osztályban óra alatt és néma csönd volt a tanár is csak a plafont nézegette és ekkor igaz nagyon kellementlnül éreztem magam a csendtől és ekkor tört rám az nevetés görcs amit természetesen próbáltam visszatartani és csak hatalmas önkontrollal sikerült.


Ha kérdező vagy esetleg egy jártasabb ember ebben a témában olvassa a kommentem tudna rá válaszolni hogy mi oka lehet és kérdező ha olvasod, nálad ez az elmúlt időben mennyit javult, jelenleg hány éves vagy és hogy boldogulsz az élettel? (:

2022. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!