Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » -----Bekattantam?

-----Bekattantam?

Figyelt kérdés

Nemtudom mivan.Rosszul érzem magam.Nem barátkozom.Figyelem az emberek viselkedését ,hogy

mit csinálnak.Paranoiás lehetek.Nem menekülök és nem félek, hogy üldöznek de attól félek, hogy elkerülnek.Nemtudom mi a baj.Valamiért kerülnek.

Lehet bekattantam? 15 évesen? Vagy átmegy majd rajtam? Lehet valami bajom?


2016. szept. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kattantál be. Túlságosan is sokat figyeled magad.
2016. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:
Nem kerülnek, csak ha nem beszélsz velük akkor ők se fognak hozzád. Te se szeretnél beszélgetni valakivel aki nem válaszol.
2016. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nemértem.Még a pszichiáterrel is beszéltem és ő csak azt írta fel , hogy társalgásban segít, elmondtam neki ezt a dolgot , hogy figyelem az embereket és , hogy zavar amit csinálnak. Nincs rá okuk.Pl: tanárok egyfojtába kihagynak buszsofőr beszél az egyik barátommal aki áll és ő kérdezi a lány felé nézve: ő ki? és aztán rám néz és az?????
2016. szept. 15. 18:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a pszichiáter nem is foglalkozott ezzel, csak belekötött hogy mi okuk lenne az embereknek? Ez is azt erősíti, hogy nem vagyokba társadalomba való és direkt nem segíttet, hogy be bírjak illeszkedni.Mondom bekattantam.Televagyok bajjjal. Anyám is engem okol.Beteg vagyok a szemében,csak mert megmutatkozik az érzéseim.Vagy nagyon gyengén hazudnak és beszélgetnek rólam az emberek körülöttem vagy paranoiám van.
2016. szept. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!