Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ellene?

Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Állandó félelemben élek,légszomjam van,hevesen dobog a szívem,gyomorgörcsöm van,sosem vagyok nyugodt,agyonnyomnak a problémák.Pánikrohamom lenne? Kényszergondolataim is vannak,nem bírom tovább! Segítség!

2016. szept. 17. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért alakult ki,mert bizonyos igazságtalan,elnyomó,bántalmazó személyek mindig engem találnak meg,mert jó préda vagyok(hiperérzékeny,békés,passzív,konfliktuskerülő,szorongó). Egyfolytában ki vagyok téve ezeknek a szaralakoknak,bűntudatot keltenek bennem,lelkileg zsarolnak,minden apróságért felelősségre vonnak,rajtam vezetik le feszültségeiket,rám vetítik ki minden nyomurúságukat.Előre is köszönöm a segítséget!
2016. szept. 17. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon rossz ügy sajnos.Hány éves vagy,milyen nemű,dolgozol e,van e pénzed(?) meg ilyesmi,vannak e komolyabb embertársaid,akire számíthatsz...

Lehet,hogy új lakhelyre kellene költöznöd,felszámolni a régi dolgokat,mert azok csak generálják a problémát.

Pszichológus tudna valamit segíteni,de az drága,és nem biztos,hogy hatásos(tudom,én is jártam).

Pszichiáter gyógyszert ír fel,de az csak a tüneteket enyhíti,a problémát nem oldja meg,és nagyon rá lehet szokni,nem igazán jó.Piálni nem szabad,mert 1 éven belül totál alkoholista lennél.

Szerintem menj el a háziorvosodhoz,és meséld el a gondodat,ő majd továbbít a megfelelő helyre.

2016. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár milyen rossz ezt hallani, de én a helyedben azon gondolkodnék, hogy mi a hiba bennem, hogy mindig ugyanabban a helyzetben találom magam. Magadon kell változtatni mert másokon nem tudsz. Ha nekem ez egyedül nem menne segítséget kérnék. Lehet azt mondani, hogy te vagy a körülmények és a sok gonosz ember áldozata de ezzel túl sokat nem segítesz a helyzeten. Lehet hogy ők valóban szar emberek viszont szarul meg te vagy és nem csak miattuk hanem magad miatt is. Mégpedig azért mert valamiért ezeket az embereket vonzod magad körè pedig lehetőséged az lenne dönteni arról hogy kiket engedsz közel magadhoz, ahogy ahhoz is jogod van hogy a téged minden téren lehúzó embereknek azt mond "befejeztem, elegem van belőled és nem szeretném ha az életem része lennél, mert nincs benne helyed"
2016. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!