Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezeljem, ha dolgokkal...

Hogy kezeljem, ha dolgokkal vagy emberekkel kapcsolatban negatív érzelmek gyülemlenek fel bennem spontán?

Figyelt kérdés
Általában olyasmi, hogy az agyam kapcsol egyfajta rossz érzést dolgokhoz, emberekhez. Ilyenkor teljesen lepadlóznak ezek az érzések. Hogyan érjek el újra pozitív szemléletet? Nagyon régóta szürkék a dolgok körülöttem és SEMMINEK NEM TUDOK ÖRÜLNI. Miért?

2016. szept. 25. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak háziállatot (kutyát, macskát, vadászgörényt), az segíteni fog. Olyan sótlan teremtmény a világon nincs, aki ne tudna örülni egy kismacskának. Kivéve az egerek, azok annyira nem szeretik.
2016. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én az ilyen dolgoknak nem tudok örülni, mert hiányzik belőlem a birtoklási vágy. Sokan úgy beszélnek a kedvencükről mint a tulajdonjukról. Miközben elfeledkeznek róla, hogy az is élőlény amit nem lehet/lehetne birtokolni. SZERINTEM
2016. szept. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!