Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elment az életkedvem....

Teljesen elment az életkedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több éve fokozatosan megy el az életkedvem és mostanában értem el oda hogy teljesen elment..egyszerűen nem akarok élni, mivel nincs is miért.

Voltam néhány alkalommal pszichológusnál, de nem sokat segített, mivel hiába volt aranyos, nem tudtam megnyílni neki. El is költöztem otthonról egy másik városba hogy a barátaimmal lakjak együtt hátha így többet buliznék és élnék, de csak még nyomorultabbul érzem magam amikor hazajönnek és elmesélik milyen volt a suli stb. (én nem járok suliba jelenleg, mivel nem tudom eldönteni hogy hova jelentkezzek, mivelhogy eljutottam arra a szintre, hogy már semmi nem érdekel .. oh és persze munkám sincs, csak hogy még szánalmasabb legyek)

Már a szobámat sincs kedvem elhagyni, nemhogy a lakást, egyszerűen .. annyira borzalmas ez az érzés, annyira szánalmasnak érzem magam (és persze az is vagyok) .. Nincs életem, csak létezek és ez így nem jó. Létezni felesleges. Nem mozdulok se jobbra, se balra, ha még is, akkor se érek el vele semmit. Mindig azt hiszem, hogy ha ezt meg azt megteszem majd jobb lesz, de nem.

Egyszerűen alig van már bennem élet..

Vannak barátaim (fogjuk rá) de nem tudok megnyílni nekik .. legalább is teljesen nem. Igyekszek inkább mindent magamban tartani, nem akarom ezzel cseszegetni őket.

Szerintetek van még arra egy egészen apró esély is, hogy újra élvezni tudjam az életet, a régi -új- hobbijaimat, vagy egyáltalán BÁRMIT? .. mert én úgy érzem, hogy nem, nincs.



2016. szept. 27. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10.: Szia!


Nem erőltetem rád Istent.


Csak annyit akarok írni, hogy igen, van "odaát". Valami biztosan van. A halál után nem szűnik meg a lelki létezés, azaz nincs vége a történetnek. Ha figyelsz a világban ezt itt is észreveheted.


Pl. Egyiptomban ott vannak azok a fura gúlák a sivatagban a Nílus mellett. De sok más kultúrában találhatsz pici és monumentális nyomokat is. Nézz meg régészeti leleteket, amit idehaza találtak. Pl. amikor ilyen négyszögletesen összetekeredő, majd egymásból folytatódó mintázatokat láttok díszítésként, azok a mintázatok régészeti leleteken, pl. urnákon is megtalálhatóak. Az feltételezik róluk, hogy a halál és a halál utáni létezés szimbólumai.


Az nem véletlen, hogy az emberiség, sok évezreden keresztül, sok helyen, bizonyíthatóan hitt a túlvilági létezésben. Ez túlmutat a keresztény-zsidó kultúrkörön, de ugyanakkor megerősítés is a természetfeletti, azaz Isten létezésében.


Ezeknek nem csak az önszuggesztió és a társadalmi megfelelési kényszer az oka, hanem személyes, vagy csoportos "istenélmények", sokszor egymástól független bizonyítékai.


A nem hívők erre azt mondják, hogy "van valami odaát", a hívők pedig, hogy igen, van Isten. Mindenki döntse el magában, hogy neki hogyan könnyebb. Személyes Istenélményre ma is van esélye bárkinek, akit pedig ért ilyen, őt megkérdezhetik a többiek, ha akarják.


Lehet, ijesztő így leírva olvasni, de örök életünk van.

2016. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy érzek egy éve, ha van kedved, írj!
2016. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
A drog is ki válathatja eszt söt én is ebbe vagyok sajnos.....
2019. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!