Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria. Megéri befeküdni...

Pszichiátria. Megéri befeküdni? Tudnak segíteni? Mennyire rosszak a körülmények? (tisztaság, többi beteg, orvosok/ápolók)

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik kórház pszichiátriai osztályáról van szó...

Van olyan ahol a zárt osztály"jobb" mint egy másikban a nyílt részleg..éles ellentétek vannak.

Mi a problémád?

2016. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha még nem vagy zombi, akkor azt csinálnak belőled! Meggondolandó!
2016. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Mit jelent az hogy megéri befeküdni? Csak nem te teszel szívességet, ha befekszel?

A betegek olyanok amilyenek. Olyanok mint te, ha odamész. A tisztaság? Ha lehúzod a WC-t le van húzva. Ha nem, akkor megy a főorvos és lehúzza helyetted.

Ha gyógyulni mész, beszeded a gyógyszereidet, és gyógyulni akarsz, akkor segít. Ha ellenkezel, erőnek erejével nem fognak tudni meggyógyítani. Elengednek. Szélnek...azt siránkozhatsz

2016. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Van a Balassa utcában egy klinika s igaz nem mostanában de én 3 hétre önként befeküdtem. Tétován,félve mentem be az igaz de lett egy- két olyan barátom ha használhatom ezt a szót hogy szomorúan váltam el mikor hazaküldtek.
2016. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, megéri, ha tényleg meg akarsz gyógyulni. Mi a problémád, amivel befeküdnél?

Tisztaság az helyenként változó, ahol én voltam, ott sajnos eléggé lerobbant volt a kórház. A többi beteg: vannak ott súlyos és kevésbé súlyos esetek, de nem szokták vegyíteni a két kategóriát, külön részlegre teszik őket. Az orvosok és ápolók nálunk kivétel nélkül mind segítőkészek és aranyosak voltak. Máshol nem tudom, milyenek, gondolom, köztük is vannak jók és rosszak is.

2016. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!