Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Buntudatom van mert egy eve...

Buntudatom van mert egy eve vagyok munkanelkuli semmit nem fejlodtem tanultam betegsegbol se sikerult kigyogyulni pedig jartam orvosnal mit gondolsz?

Figyelt kérdés
depressziom van plusz csak itthon szeretek lenni a vilagon nincs olyan hely ahova szivesen mennek. es elgondolkodtam es rajottem hogy az elmult 1 evnek se volt ertelme mert semmit nem fejlodtem legalabb ha valami kepesitest szereztem volna igy most mehetek megint betanitott munkara. de hogy ha csak ugy birom elviselni az eletet ha itthon vagyok. ha lesz is munkam hogy fogok oda mindennap bejarni ez maga lesz a pokol fiatal vagyok meg de en mar az ongyilkossagon gondolkodom tenyleg nem talalok megoldast gondoltam irok ide nincs mit vesztenem F

2016. szept. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod, nézd át a címeket, hívd fel, mert jó tanácsokat tudnak adni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok/voltam a helyedben, de kicsiben átérzem valamennyire. De azt mondom, ne legyen bűntudatod, főleg ha próbálkoztál.

Oké, könnyű ezt mondani, de lendülj túl rajta, az az év már elmúlt és most kezdhetsz egy egészen újat. Ne add fel! Sajnos a változások nem mennek végbe elég gyorsan... de attól még végbe mennek.

Beszélj egy pszichológussal, ő tudna segíteni igazán. (Esetleg egyszer ellátogathatnál egy istentiszteletre/imaházba/templomba/etc, vagy csak szimplán elmondhatnál saját szavaiddal egy ima-féleséget, hátha segít :) )

Ha otthon szeretsz maradni: vannak otthonról végezhető munkák. Tanulni tanulhatsz levelezőn is, akkor kevesebbet kell elmenned, de szerintem nem lebne rossz ha emberek közé járnál. Mondjuk nem értek hozzá, de na...

Jobbulást, gyógyulást és boldog, élményekben gazdag életet kívánok!

2016. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat. otthonrol vegezheto munka nagyon jol jonne de mindenki azt mondja hogy amik a neten vannak azok kamuk tanacstalan vagyok ezugyben rendes munkahelyre fogok kenyszerulni szerintem
2016. szept. 16. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nah ? Azóta mi történt ? Én is így vagyok ezekkel .
2022. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!