Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez komoly vagy sem?

Ez komoly vagy sem?

Figyelt kérdés

Eleg sokan mondjak mostanaban hogy megvaltoztam. Szinte mindig szomoru vagyok, onbizalomhianyos is. Par honapja osszevesztem egy baratommal azota magamat hibaztatom. Kozben beleszerettem egy fiuba, akivel azt hittem hogy lesz valami de le sem szar. Nem szeretem se a testemet se azt, aki vagyok. Semmi nem tetszik magamon, neha elni simcs kedvem. Elegem van mindenbol.

Ezt elmeseltem egy baratomnak, aki azt mondta hogy jo volna beszelnem a szuleimmel errol, nehogy komoly bajom legyen.

16/L



2016. szept. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb minden második tininek ez a hisztije,majd kinövöd. Remélem nagyobb problémáid nem lesznek.
2016. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján letargiás vagy, ami hosszabb távon egyenes út a depresszióba s az már igen, súlyos betegség.

Beszélhetsz nyugodtan a szüleiddel és próbálj olyan tevékenységeket végezni, ami örömet okoz s amiben siker élményeid lehetnek, keresd és vedd észre a legapróbb szépségeket és örülj nekik!

2016. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es ez is egy velemeny, elfogadom. Bar azt meg hozzatennem, hogy szerintem nem hiaba kinlodik ennyi ember ezekkel a dolgokkal.

2-es koszi, majd akkor beszelek veluk. Most, ahogy meg nem tudnak rola is segitenek. Mindig igyekszenek felviditani es segiteni

2016. szept. 29. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen? Folyadékbevitel és vitaminháztartás megfelelő?
2016. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Étvágyam nincs, általában 1 almát, ebédet meg valami vacsorát eszek és annyi. Vizet iszok eleget
2016. szept. 30. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell sok tininek ilyen f#szságok miatt depreszióba esni, meg ilyenek...

Üdv.: egy önbizalomhiányos tini

2016. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem teljesen az illeto donti el. Ha rossz dolgok tortennek nem konnyu erosnek maradni de konnyu elkovetni azt a hibat amit te a "sok tini fas*sagainak" neveztel
2016. okt. 23. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy "sok tini f#szságai" hanem azt hogy "sok tini f#szságok miatt lesz depis" , de mindegy.

Igaz, hogy ha rossz dolgok történnek, akkor nehéz erős lenni, de egy kib#szott szerelmi bánat miatt nem kell depresszióba esni. A mai világban már az is "divat" hogy vagdossák, meg sajnáltatják magukat, egy viszonzatlan szerelem miatt. Szánalmas.

2016. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ezzel egyet értek

De nincs szerelmi bánatom. Elfogadtam ami történt, nem minden lehet tökéletes. És nem vagdostam és nem is fogom magam.

2016. okt. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!