Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetem le a bűntudatot?

Hogyan győzhetem le a bűntudatot?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. Kb majdnem 7 éve mikor még élt a nagypapám vele laktam. Sokszor nem volt hozzá türelmem mert mint sok idösnek neki is nehéz természete volt. Én is pszichés problémákkal küzdök és kb hét éve volt hogy egy kicsit meglöktem hogy üljön le de elesett és lett egy kisebb bordatörése de hála Istennek a fájdalma pár nap alatt elmúlt. Én rögtön hivtam orvost nem is tagadtam hogy én voltam a hibás és belátóak rendesek voltak velem mert tudták hogy nem akartam bajt okozni. Onnantól kezdve hogy ez megtörtént kb még egy évet tudtunk együtt tölteni mert sajnos rákban elhunyt de az az év volt talán a legszebb amit még vele töltöttem. Kérlek titeket ne elitélő válaszokat irjjatok, hibáztam. De akkor 18 éves fejjel 7 éve még meggondolatlan voltam és akkor még én se szedtem gyógyszert a betegségre.
2016. szept. 29. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kéne bűntudatot érezned,ha nem volt jó a természete,akkor nem te hibád
2016. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 év eltelt, és neked még azóta is bűntudatod van? Véletlen volt, nem akartál rosszat.
2016. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!