Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne leszokni a...

Eznemlényeges kérdése:

Hogyan lehetne leszokni a gépezésről?

Figyelt kérdés
Régóta leszeretnék szokni, csak az a baj, hogy nincs nagyon erőm rá, s nem is tudom nagyon hogyan kellene. Párszor sikerül 1-1 hónapra abbahagyni, de mindig visszaesek. Fáradtan hazaérek az iskolából, s nincs semmihez erőm, s ott a gép, s ugye ezelőtt csak ülni kell. A segítségeket előre is nagyon köszönöm.

2016. okt. 6. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Sportolj. Ha nincs a közeletekben semmi olyan hely, ahová eljárhatnál, fuss, kocogj egyet a ház körül. Egyrészt jól fog esni a suliban ülés után, másrészt két hét múlva jól fogod érezni magad a bőrödben, látszanak majd az izmaid.

Belenézel a tükörbe és egy csini izmos pasi néz vissza majd rád, nem egy szürke arcú punnyadt kocka.

Hidd el, csak az első hét lesz nyűgös!Próbáld ki, egy hetet megér!

2016. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én 17 éves koromig atomkocka voltam, napi 12 órában gépeztem. Amint elkezdtem dolgozni diákként, egyre kevesebbet és kevesebbet gépeztem. Most már eljutottam arra a szintre, hogy egyáltalán nem is kívánom, csak unom. Inkább alszok helyette, még az is hasznosabb. Próbáld ki te is, ha még nem tetted.
2016. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Sport vagy munka ezek lelőtték a poénjaimat!
2016. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 8. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nomád tábor, bár ezt inkább nyáron. Három hét legalább.
2016. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

barátnő

(ha fiú vagy)

2016. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy sz@r gerinc és hát gyilkoló szék,


elkezd majd fájni a derekad, a hátad, majd lassan a csípőd mert a gerincedben lévő idegek kisugározzák a fájdalmat.


majd egy idő után aszt mondod nem ülök le mert szét megy a hátam.., (és nincs új szék variáció, vagy ez, vagy állva netezel.. és nem "gémerkedsz"

2016. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!