Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leszokni az antidep...

Hogy lehet leszokni az antidepresszánsokról?

Figyelt kérdés

Leginkább az (SNRI) gyógyszerekről való leszokás érdekelne. Ha valaki itt szedett ilyet,annak hogy sikerült?

Én Velaxinról próbálok most leszokni,de egyre kegyetlenebb,annyi bajom van mint eddig soha.



2016. szept. 27. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Most kezdted el szedni...
2016. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több évig szedtem,most próbálok leszokni róla.
2016. szept. 27. 22:34
 3/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem is lassan elkezdődik a leszokási folyamat. Neked hogyan zajlik, ? Fokozatosa? Milyen tüneteid vannak leszokásnál?
2016. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Orvos mondta, hogy mostmár leteheted? Ha így lenne, nem itt kérdeznéd. Ha önkényes gyógyszerelhagyó vagy, hamarabb rosszul leszel, mint felfognád...
2016. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi az hogy önkényesen? Én döntöttem,és az én életem!A pszichiátereket a szart érdekli,hogy leteszem vagy nem.Mindenki a saját életéért és egészségéért felelős.Ezek a szarrágók arra vannak tanítva,hogy bárminemű általuk pszihés eredetű betegségben szenvedő beteget gyógyszerrel tömjenek,és életük végéig azt kelljen szedniük.A gyógyszer szedése előtt meg egyáltalán nem közlik a beteggel,hogy milyen tünetei lehetnek annak,ha megpróbál megszabadulni a "gyógyszertől"(amit inkább kábítószernek neveznék)

15 éve szedek ilyen dilibogyókat,és már többször próbáltam leszokni róluk,de eddig nem sikerült. Most próbáltam összeszedni magam ahhoz,hogy végre sikerüljön.

Velaxint és Medazepamot szedtem,de a medazepamot nem tudtam elhagyni,csak a velaxint,és immár 21-ik napja nem szedem.Fokozatosan csökkentettem az adagot,ennyit én is tudok,hogy így kell,de ennek ellénre kegyetlen tüneteim voltak,és részben vannak is. Főleg a szédülés a jellemző,a z ájulászerű érzés,a tarkómerevség,a végtagfájdalom,és mintha a csontjaim is fájnának.Az idegesség,és agresszió is elég jellemző volt,de a medazepam ezt enyhítette.Az mondták,hogy tapasztaljam ki,hogy mennyi medazepamra van szükségem,és hogy mikor szedjem.

Nagyjából ennyi,és 10 nap múlva kell visszamenni ismét a pszichiátriára.

2016. szept. 30. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült elhagyni a szereket?
2021. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvos utasítására simám elhagytam a gyógyszerem. De valójában is jól voltam. Az antidepresszáns elhagyása semmilyen utóhatást nem okozott ( Zoloft ), és a pánik 20 éve sem tért vissza.
2021. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!