Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichés zavarra...

Milyen pszichés zavarra vezethetőek vissza ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Eddig nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek a "rohamnak" de már sokadik alkalommal történik meg velem,és mivel az orvosom lerendezett egy szedjendrágamagnebéhatot mondattal,gondoltam körbe kérdezek itt.

Az első ilyen eset márciusba történt,akkor próbáltam ki a füvet legelősször és rettenetesen bepánikoltam.Nem éreztem a lábam,olyan érzésem volt mintha bepisélnék,légszomjam volt.Betudtam ezt mind a silány fű minőségnek.

Rá pár hónapra viszont ismét megismétlődtek a dolgok csak csatlakozott még a szívdobogás,szem tikkelés száj kiszáradás.Az az érdekes ebben,hogy eddig csak tömegben történt ez meg velem és amint egyedül maradtam elmúltak a "tünetek".

Nem szeretném ha félre értenétek,nem fő célom mentális betegséget diagnosztizálni magamnak,csak mivel a fizikai dolgok kizártak nem maradt más lehetőség.

Tapasztalatokat szeretnék inkább,köszönöm!:)



2016. okt. 7. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is ne füvezz, felesleges.

Másodszor fordulj pszichológushoz, mert ez pánikroham, és terápiával remekül kezelhető. Ha nem kezeled, simán lehet, hogy rosszabb lesz, és idővel már az utcára sem tudsz kilépni.

(Egy egykori pánikbeteg)

2016. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kétszeri alkalom volt csak aztán énis beláttam a dolog jelentéktelenségét.

Nyáron voltam pszichológusnàl mondjuk nem ezzel a problémával,de csináltatott velem 2 tesztet (Szondi meg az a pacás teszt) és abból nem kellett volna kiderülnie ennek?

Nem mellesleg köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszod.:)

2016. okt. 7. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A kábítószernek tudhatóak be. Miért erőszakolod, hogy pszichés beteg vagy, közbe meg füvezel?
2016. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a pánikzavart nem mutatják ki a tesztek, azt onnan tudja a pszichológus, ha elmondod.
2016. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Említettem,hogy csak kétszer csináltam.Szóval a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2016. okt. 8. 00:45
 6/6 anonim válasza:
Flashback. Keress rá
2016. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!