Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarban szenvednék?

Bipoláris zavarban szenvednék?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan változik a hangulatom. Sokszor érzem azt bizonyos túlságosan felhangolt állapotot. Ilyenkor nevetek, viccelődök, a társaság közzéppontjában vagyok. Sokan úgy tartják hogy őrült vagyok hiszen ilyenkor szinte bármit meg mernék csinálni. Ez állapot 2-3 óráig szokott tartani. Ezt a hangulatot egy nagyon lehangolt állapot szokta követni. Ilyenkot teljesen magamba fordulok. Sokszor bántok magam testileg, sírórohamok jönnek és teljes tehetetlenséget érzek. Ideges vagyok sokszor a kezem is remeg és nagyon sokszor vannak szuicid gondolataim.

Alapkedvem lehangolt de a felhangolt állapot után még rosszabb. Tényleg olyan mint ha egy hullámvasúton ülnék aminek sosincs vége.

Hálás lennék ha valaki írna véleményt. Előre is köszönöm



2016. okt. 20. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez
2016. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bipolaris zavarnal ezek nem ilyen rovid ideju periodusok, min hetekig eltart egy manias vagy depresszios periodus, de inkabb honapokig, ritkan evekig.
2016. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet az vagy mert vannak ingadozásaid és va olyan fajtája ami gyakran változik Ha még nem voltál diagnosztia mániával vagy hipomániával.Pasimra is ráfigták mert depressziós tünetei vannak,de ilyen bántás még szuicid nem volt még ilyen fellángolt időszaka egyszer sem.Mániás,hipomániás időszaka és diagnosztizálva sincs pedig az kritérium.Utána néztem.Ez a depresszió az alap betegsége miatt van.Távolságtartó,hideg,komoly,meg depresszió rá hajlamos,önmagának való
2016. okt. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha bántod magad,lehet borderline is,nem csak bipoláris depresszió
2016. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!