Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar nem kezeltetése?

Bipoláris zavar nem kezeltetése?

Figyelt kérdés

Nagy valoszonuseggel bipolaris zavarom van, szinte az osszes tunet jellemzo ram. A legszembetunobb a hangulatingadozas, ami olyan szinten megy nalam hogy veletlenszeruen akar minden nap, de van hogy csak hetente egyszer ramtor nehany oras teljes lehangoltsag, olyankor nincs kedvem elni es ugy gondolom h semmi se lesz belolem es orulnek ha lelonenek. Aztan hirtelen megint jobb.

Nem voltam vele orvosnal es nem szedek semmit sem.

Ez baj? Megakadalyoz majd kulonfele dolgokban? (Pl csajozas,szerelem,tanulas,munka) varhatoan egy 'rossz' pillanatban leugrom valahonnan vagy mi?

17/f



2016. szept. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszert felejtsd el,semmit nem old meg!Menj el pszichológushoz,segíthet!Nekem pont ugyanez a bajom.
2016. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát kedves első a nem kezelt bipoláris és társai betegségek..... vannak tünet mentes pillanatok és vannak eléggé rossz pillanatok.. a gyógyszer nem ellenség... de nem is barát aféle kisebbik rossz.... a mai modern orvostudomány egészen jól tudja kezelni az ilyen jellegű betegségeket.... szóval első körben pszichológus utána pszichiáter........
2016. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell minden szarra gyógyszer,mert csak rosszabb lesz.A természetes gyógymódod kell választani,meg kell tanulni ellazulni és az életet nem komolyan venni.Nem szeretnék függeni semmilyen méregtől.
2016. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,majd ő segít!Igyál teát rendszeresen,jó stresszoldó!
2016. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! bár van pér dolog...

nem vagyok egyáltalán stresszes!kevés olyan embert ismerek, aki nálam lazábban venné a dolgokat. semmivel sem tudnak megfogni illetve rossz helyzetbe kényszeriteni. a sulit is konnyen, demegis jol veszem.

2016. szept. 25. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:

az ellazulással sincs semmi gond, ugyanugy tudom magam jol erezni es jol tolteni a napjaimat mint barki mas. vannak haverjaim,barataim, szabadidos elfoglaltsagaim, minden. hetvegen bulik, hetkozben sport, tanulas, kintlevés stb...


ez egyszeruen egy hulyeseg ami hirtelen rámjön, és órákig nyom és olykor tényleg meg tudnám magam ölni akkor. kegyetlen.

2016. szept. 25. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem papírom is van a betegségemről, ugyanígy vagyok én is... depresszió és bipoláris zavar egyszerre. Tehát alapvetően lehangolt és motiválatlan vagyok, néha pedig rámjön a világvége érzés, minden szar és mindenből elegem van, meg akarok halni. 4-5 óráig tart kb aztán jobb

Gyógyszerek nekem nem segítettek hosszútávon, valamennyivel csökkent a depim, de állandóan éhes voltam tőle és híztam. Nem akartam 60 kg fölé menni, ezért abbahagytam a szedését. 24/l

2016. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!