Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel forduljak orvoshoz?

Ezzel forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre írom,nem vagyok depressziós vagy ilyesmi,csak tanácstalan vagyok.Nagyon rosszul alszom,és nagyon kimerültnek érzem magam,ma nem mentem be suliba se,inkább maradtam pihenni,de nem igazán tudtam aludni,a fejem nagyon fáj,olyan mintha az agyam ki akarna törni a koponyámból,persze biztos nem ilyen érzés lenne,de leginkább ehhez tudom asszociálni,körbe fáj a fejem,és olyan nehéznek érzem,tegnap este fekvőtámaszokat csináltam és olyan volt mintha nem lenne semmi súlyom,éreztem ahogy fáradok,de közben nem éreztem a súlyom.Ha ez továbbra is fen áll,elmenjek orvoshoz ? Attól félek hogy hipochondernek,vagy más pszichés betegnek gondol,és pszichiáterhez küld.
2016. okt. 24. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Tobbfele fejfajas is letezik, van ami napokig tarthat :) ne aggodj :) vegyel be egy fajdalomcsillapitot es probalj minel tobbet aludni es sokat inni :)
2016. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
á nemhiszem, hogy rosszra asszociálna. sok ember migrénes, és mindenkinél más lehet. anyám színes foltokat lát, ezért nagyon nehezen dolgozik olyankor, és több fájdalomcsillapító sem mulasztja el. másik ismerősöm egész nap fetreng fel sem bír kelni és sokat hány. szóval elég különböző lehet, de ez gyakori, nem hiszem, hogy rosszra gondol a doki. am igyál sokat. az fontos, és csökkentheti a fejfájást valamennyire talán. ha migrén, akkor lehet h nem használ. az speckó eset
2016. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés,ha esetleg migrén,attól mehetek rendőri pályára igaz ?
2016. okt. 27. 14:57
 4/4 anonim válasza:
Persze
2016. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!