Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek Éva derecske...

Mi a véleményetek Éva derecskey-ről?

Figyelt kérdés

Valaki hallott már róla?

Segített a terápiája? hasznos? tényleg jó?



2016. okt. 27. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak rákerestem, de nem igazán derül ki számomra, hogy milyen terápiát folytat... annak alapján, amit találtam, elsősorban természetgyógyász, akupunktúra területen.

Terapeutaként nem igazán bontakozik ki, legalábbis semmi nem derül ki arról, hogy milyen végzettsége van, hogyan dolgozik, mi a szakterülete, stb.

Nekem ez így nem tűnik túl hitelesnek... persze lehet, hogy csak a kommunikációja rossz, és amúgy jó szakember, de a rendelkezésre álló információk alapján én biztos nem választanám.

2016. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál ajánlani vkit? olcsón?
2016. okt. 27. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy itt mindenki ismeri? Főleg, hogy a nevét is hibásan írtad le. Miért nem írod le, hogy mit is keresel valójában. Meg hogy hol?
2016. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!