Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit okozhat a Leponex? És...

Mit okozhat a Leponex? És lehet-e egy pszichózisnak utóhatása?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt volt a második pszichózisom (Bipoláris vagyok). Akkor már fél éve szedtem 25 mg Leponexet. A bekattanásom miatt felemelték az adagot 100 mg-ra, merthogy életveszélyes állapotban voltam. Kimásztam belőle, azóta is 100 mg-ot szedek, nincs semmi tünetem, viszont onnantól az írásom megváltozott. Nem tudok leírni egy mondatot anélkül, hogy ne hagynék ki betűket, vagy a nevemet se tudom sokszor leírni, mert valami más jön ki belőle. Ilyen ezelőtt nem volt. Eltelt két év, és még mindig ez van. Mi okozhatja ezt? Valaki tudna segíteni? Mellette szedek lítiumot, Lamolepet is, de nem gondolnám, hogy ez a gond.

2016. okt. 27. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!