Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az olanzapine nevű antipszicho...

Fanta212 kérdése:

Az olanzapine nevű antipszichotikumnak milyen fajtái vannak?

Figyelt kérdés

sziasztok! Érdekelne hogy ennek az olanzapine nevű anyagnak hány gógyszere fordul elő. Valami lista kéne..pl: zalasta, zyprexa stb.

A többit is leírnátok pl: olanzapine teva, olanzapine sandoze stb.

Nagyon köszönöm!!!!


2016. okt. 31. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
zyprexa, parnassan, olanzapin teva is van még,de nem tudom miért érdekel ez téged,nagyon veszélyes anyagok ezek.
2016. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom és szedtem is,persze orvos írta fel. Gyógyszert akarok cserélni, csak tudni akarom mit adnak. Nekem szerencsére nem volt komoly mellékhatàsa, attól nem félek.

Kicsit àlmosít de sok jo hatàsa is van...

2016. okt. 31. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg hízol tőle 10 kilót jó esetben,aztán koleszterint emel,szív és cukorbetegség kialakulásának kockázata hosszú távon szedve magas,egyik legsúlyosabb mellékhatása pedig a hasnyálmirigy gyulladás.Nem tudom miért gondolják egyesek ,hogy ezen szerek szedése célravezető?Sajnos az orvostudomány nem áll a helyzet magaslatán ezen a területen.
2016. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, az lenne a jó, ha sohasem kellene orvoshoz fordulnunk. De nincs így.
2016. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én antidepresszànst szedek.nem mennék bele a témàba. Muszàj szedni, ez van.a hízàst tudom.

Csak a kiírt kérdésre kélek vàlaszt köszönöm.

2016. okt. 31. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
54%-os válaszoló képzeld nem olyan veszélyes ez mint ahogy leírod. Meg van olyan súlyos helyzet ahol igen is nagyon áldásos gyógyszer. Hízni antidepresszánstól is lehet nálam 15 kiló hízást okozott a rexetin de nem zavart mert jobban lettem tőle. Magas vérnyomás meg koleszterin meg genetikán múlik ja és állítólag ezt most nem bántásból mondom de akikenk antipszichotikumot kell szedniük azok az elmebetegek de tényleg nem rossz értelmben írom ezt a szót és nekik a szervezetük sokkal erősebb mint az átlagnak ezt orvos ismerősöm mondta de már máshol is hallottam. Plussz a skizofrének sokkal ritkábban lesznek rákosok ezek érdekes dolgok kíváncsi vagyok az okaira. Szóval a skizofrénia áldás meg átok is egyben nem csak nagyon rossz dolog és igenis kell rá szedni gyógyszert hogy élhető legyen a beteg élete!
2016. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2016. nov. 1. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!