Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB alapú vagy ingyenes life...

TB alapú vagy ingyenes life coaching?

Figyelt kérdés

Tele vagyok életproblémákkal, amik megakadályozzák, hogy beilleszkedjek, valamint szociálisan, kommunikációsan olyan szinten elrontok dolgokat, hogy rendszeresen utasítanak el állásinterjúkról.


Emellett pánikbetegségem van amiatt, hogy nem sikerült elérnem azokat a dolgokat, amik a korombelieknek (sőt a nálam fiatalabbaknak is) sikerült, de én súlyos kényszerpályán vagyok, ahonnan úgy érzem magamtól segítség nélkül képtelen vagyok kitörni.


Ha fizetős, akkor fizetnék, de csak akkor tudnék, ha stabil jövedelmem lenne, mert még az útiköltségek is elég drágák és nem tudok bérletet szerezni. Ha a coach megjavítana engem annyira (például apát szerezne nekem aki a fiaként szeret és büszke rám meg olyan dolgokat ad meg amiket egy apa tud csak megadni; vagy megszünteti a lelki fájdalmaimat, amik rendellenességet okoznak a viselkedésemben), hogy megregenerálódjak és kapnék munkát, boldogan fizetném az óradíját, vagy nem tudom. Jelenleg ilyenre nem telik és ha megfeszülök se tudok magamtól munkát szerezni a rendszeres hitegetés és elutasítás miatt, amit folyamatosan csinálnak velem.


2016. okt. 31. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pszichológus lehetséges ingyen a helyi kórház pszichiátriáján, a háziorvosodtól érdeklődj, egyébként nincs. Coach meg aztán pláne, ők ebből élnek. Megkísérelhetsz egyéni megállapodást kötni, hogy ha majd lesz munkád, kifizeted, de nem hinném, hogy ebbe belemennek. Pót-apát biztos nem szereznek, és ezt a kérdést te magad is kezeld óvatosan, ne kötődj ismeretlen emberekhez.
2016. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ingyenes?! Sehol nincs. Támasz gondozók ingyenesek, és jók is.
2016. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, a pánikbetegséged miatt (is) neked egy klinikai pszichológusra van szükséged, nem coachra. Ingyenes klinikai pszichológust találsz a kórházakban.


(Ha tudsz fizetni érte, akkor neten keress egyet, aki magánpraxisban dolgozik hozzád legközelebb..de sokat spórolhatsz, ha a kórházban keresel fel egyet!)

Kitartás!

2016. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, coach nincs is ingyen, meg a kérdésedből sejlő problémákkal nem is coach foglalkozik, hanem pszichológus.


Remélem, sikerült azóta pszichológust találnod és már haladsz a megoldások felé!

2022. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta kiderült, hogy autista vagyok, AOSZ és MÁK kártyám is van. Lediplomáztam és van munkám, ahol szeretnek és elismernek, és önálló felnőtt férfi lettem.


Most már csak egy olyan szociális közeg kell, ahol ismerkedhetek, és párt találhatok. Eddig a munkahelyemről kb 6 párom került ki és 2 majdnem párom, de nem jól választottam, mivel minden lányban azonnal megbízom és nem feltétlen kellett volna, de honnan láthattam volna.

2022. jan. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!