Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Izomrángás lehet stressztől?

Izomrángás lehet stressztől?

Figyelt kérdés
Főleg a jobb kezemben van és általában gépezés közben, amikor pl. gépelek akkor gyakran megrándul. Iszonyatosan stresszes vagyok, jobban, mint általában és azóta van ez. Pánikbetegséget, szorongást és depressziót állapítottak meg nálam pár éve most rosszabbodott az egész azóta vannak az izomrángások.
2016. nov. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Gondolj bele, a természetben a stresszhelyzetekre a megoldás a menekülés vagy a harc, tehát az intenzív mozgás. Valószínűleg többet kéne mozognod.
2016. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, valószínűleg az okozza! Illetve ha iszol koffein tartalmú italt, az még rátesz egy lapáttal.
2016. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt stresszes időkben, még bőr problémák is.....
2016. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy "csak" ennyi. Ritkán kávézok..:)
2016. nov. 6. 15:52
 5/5 Berserker88 ***** válasza:
Szerintem katatón vagy. De viccet félre téve, amikor az előző munkahelyemen dolgoztam (ahol nem kicsit voltam stresszes) Nekem is voltak ilyenek. :)
2016. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!