Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ilyen "természetes...

Tudtok ilyen "természetes antidepresszánsokat"?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kedvem van régóta, és szeretnék őszintén boldog lenni és érzelmeket táplálni emebrek iránt, de képtelen vagyok. Reménykedem, van valami növényi kivonat, vagy bármi módszer, hogy komolyabb gyógyszerek nélkül elérjem ezeket a dolgokat.

2016. nov. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Járj emberek közé és sportolj.

Magabiztosságot ad és kifárasztod magad eléggé ahhoz, hogy kiadj mindent magadból.

2016. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea, vagy tabletta, citromfű tea, 80 %-os étcsokiból 1-2 kocka segíthet neked. Magnézium, B-MAX vitamin is jó a szervezetnek.
2016. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valeriana, Valeriana Relax, Valeriana Harmony(macskagyökér), Sedogelat Classic filmtabletta, Hova, Valinda, stb. Ezek mind nyugtatók, nem antidepresszánsok. Egy természetes alapú antidepresszáns létezik, az orbáncfű. Lehet gyógytea formában kapni, illetve tablettaként, Remotiv néven.

Azonban inkább nézz körül a neten a pszichofitnesz irányában.

2016. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közösülés pont ilyen,bár mindenki azt mondja,hogy az rossz,meg butábbá tesz,de én nem így vagyok vele!
2016. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
brintellix 10 mg tabletta
2016. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Az mi?
2016. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!