Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen estebben mi történhet?

Ilyen estebben mi történhet?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves srác,akit csak úgy dobott a barátnője,a srác a szakítást nehezen viselte mindig is,és mivel nagyon kiborult,kirámolta a szekrényt és megitta az ott található alkoholos italoknak(bor,tömények) nagyon részét.Totál kikészült,utána fenyegetőzőt hogy kiugrik a vonat elé,stb.Kórházba vitték.Itt mit fognak vele csinálni ? egy haveromról van szó,de továbbiakat nem tudom,sajnos messze,másik városban tanulok.
2016. nov. 6. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elviszik a detoxikálóba. Ha kell gyomor mosást csinálnak. Utána pszichológus, pszichiáter beszél vele.
2016. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pszichiátrián nem fogják bent tartani,zártosztályon,elég alapvetően nyítot vidám ember,visszont sose hittem volna hogy ilyen helyzetben akkár az öngyilkosságon is elgondolkodna,sajnos csak pénteken tudok hozzá bemenni,akkor tudok haza utazni
2016. nov. 9. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Akaratán kívül nem tartják bent. Zárt osztály meg egy külön történet. Nem érinti.

A telefon is jó kapcsolattartásra..szerintem

2016. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!